Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hogyan lehet megfelelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan lehet megfelelően élvezni az anális szexet?

Figyelt kérdés

Milyen szempontokra érdemes odafigyelnem anális szexnél? Hogy élvezzek el egyáltalán anális szextől?


34N



2018. nov. 26. 12:22
 1/7 anonim válasza:
54%
Pasin múlik, technikán.
2018. nov. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Totál a bizalomról szól.
2018. nov. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Én engedem a barátomnak de elélvezni nem fogok tőle , nem is annyira élvezetes de nem is fáj
2018. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Az első kellemetlen lesz. Csak lassan. Te iranyits, mikor mennyi menjen be. Sok sikosito kell. Ha nagyon kellemetlen, vegye ki, amikor elmúlt az érzés, probalkozzatok újra. Gyakran alljatok meg behatolás közben. Hogy megszokd. Bekakilos érzés lesz, de nem fogsz bekakilni. De ismetlem, ha nagyon kellemetlen, vegye ki, alljatok meg, 1-2perc mulva folytassátok. Ha bement teljesen, szintén szünet. Lassan, kicsiket mozogjon. Pár perc és elmulik a kellemetlen érzés, a feszules, ha lazitasz. Ha felsz a dologtól, állandóan szoritod majd, ugy fajni fog. Szoval csak lazits, izgasd a csiklod közben. És nem baj, ha elsőre nem sikerül. Nekem honapokba telt, mire fejben is ott voktam és testileg is készen voltam.
2018. nov. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Számomra például fontos, hogy csináljak előtte beöntést mindig. Csak így tudom elengedni magamat annyira, hogy az élvezetre koncentráljak közben, és ne azon agyaljak végig, hogy történik-e véletlenül valamilyen baleset, vagy esetleg elkap-e tőlem valamit közben.
2018. nov. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló alapján csinálom én is. És tényleg nagyon fontos a bizalom és a pasi hozzáértése, gyengédsége mert önmagában az anál nálam például nem okoz orgazmust csak a kettő együtt. De akkor nagyon.
2018. dec. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

" Számomra például fontos, hogy csináljak előtte beöntést mindig. Csak így tudom elengedni magamat annyira, hogy az élvezetre koncentráljak közben, és ne azon agyaljak végig, hogy történik-e véletlenül valamilyen baleset, vagy esetleg elkap-e tőlem valamit közben."


A sok beöntögetéssel a jó bacikat is kiírtod magadból, kiszárítod a bélfalad, sőt bélrenyheség is lehet belőle, ráadásul hiába takarítod ki magad, sosem leszel teljesen tiszta, így bármit elkaphat a barátod. Ha már csináljátok, a gumi alap kéne, hogy legyen!

2019. jan. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!