Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan női nemi szerv,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan női nemi szerv, aminek nem erős az illata?

Figyelt kérdés
Létezik olyan pina ami nem sajt szagú, meg nem bűzlik úgy mint egy az út mentén heverő, elgázolt, három napja a 40 fokos pusztai napsütésben érlelődő görénytetem szagára hasonlít?

2018. nov. 26. 14:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Igen, letezik
2018. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Én még csak kellemessel találkoztam.
2018. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak már férjnél van mind, ha jól sejtem.
2018. nov. 26. 14:14
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
A tinipuncikban nem fogsz csalódni, később már összeszednek mindenféle bacit és attól bizony elég büdös tud lenni a muff. Egyébként én mostanság csak jóízzű/illatú puncikkal találkoztam (igaz mind 30 alatti). Talán egy muff volt, aminek nem tetszett a se az illata, se az ízze (viszont volt ellenpélda is, ami olyan finom édes illatú volt, hogy még azután is az ujjamat szagolgattam, hogy eljtöttem a csajtól)
2018. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Így jár aki fizetős lányokhoz jár.Egy igényes nőnek nincs pnaszaga, tehát próbálj ne útszéliekkel összejönni
2018. nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Az én párom puncija sosem volt büdös. Inkább illatos. Az este is kóstoltam!!!! :)
2018. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Hú de mellé nyúltál! A leírtak alapján ez egy szép kis gombás fertőzésre utal!!
2018. nov. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez bakteriális fertőzés. A gombásnál szép darabos fehér folyás is van.
2018. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Kikkel szexeltél te? Én sosem voltam büdös. El is ásnám magam, ha ilyen igénytelen lennék.
2018. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A gombás pnának nem szaga van csak darabos fehér sűrű folyása meg vörös mert vakarja a viszketést! Amiről ő beszél az csak retvás pudvás, valamint kehet ilyen bakteriális fertőzése van ami igen büdös tud lenni...
2018. nov. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!