Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért minden pasi csak azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért minden pasi csak azt akarja?

Figyelt kérdés
Bárkivel elkezdek ismerkedni mindig barátság extrákkal kapcsolatnál akar kikötni. Miért nem vágytok komolyra?..
2018. nov. 26. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Komoly van. Nekem most barátság extrákkal kell. 40f
2018. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert fontosabb a szex.
2018. nov. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A tobbseg arra vagyik csak fel beismerni vagy fel a csalodastol esetleg elvarasoktol. En pont komolyat akarok
2018. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vágyunk komolyra, amennyiben egy nő megadja mindazt amire vágyunk! Itt a szexen kívül sok mindenre gondolok, amennyiben egy nő okos, szeret olvasni, tájékozott, órákig tud velem mindenről beszélgetni, nyert ügye van. Szex téren szeretem a változatosságot, nincs tabu, imádok örömet illetve orgazmust okozni a másiknak, magam elé helyezem, de simogatja a lelkem az is ha ezt a másik is megteszi értem. Ha bele megyek egy kapcsolatba, hajlandó vagyok udvarolni, akár hetekig, de mielőtt nem tudom, hogy szexuálisan is passzolunk-e, nem szívesen fordítom komolyra, bár ez nálam nem barátság extrákkal, hűséges is vagyok ilyenkor, de nem ígérek semmit, ezt közlöm is, minden úgy alakul, ahogy kell!
2018. nov. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
én nem akarok tőled semmit nyugi, lehetünk barátok simán.
2018. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Hol ismerkedsz? Pl. a Tindert az használja rendeltetésszerűen, aki ott szexpartnert keres. Ha komolyabb szándékkal akarsz ismerkedni, akkor járjál pl. társastáncos, sensual táncos partikra.
2018. nov. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem minden pasi ezt akarja. Rossz helyen keresgélsz, ezt látatlanul is megmondom.
2018. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert sajnos mindig kanosak vagyunk, mint az állat :D
2018. nov. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Diavolino44 ***** válasza:

#6 haha

Tarsastancbol jott ossze a legtobb baratsag extrakkal kapcsolatom.

De amugy szerintem is Tinder vagy tarsai lesz a ludas.

Igaz ami igaz, azert ez valoban nem egyszeru egy nonek. Nincs igazan hely ismerkednie. Ki megy oda az utcan, vagy jozanul egy buliban/rendezvenyen? Kb senki, vagy az aki odamegy tobb szazhoz, s nem erdekli ha visszautasitjak, ide tartozom pl en. De nem ez kellene, hogy a notmalis legyen.

2018. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én pl. világ életemben komoly kapcsolatot kerestem. Nem is nagyon tudtam soha túltenni magam rajtuk.

Most ezt nem ismerkedés céljából írom, mert most van barátnőm és szeretem, de eddig mindenki úgy volt vele, hogy állandóan féltékenykedett, bizalmatlan volt és azt hitte, hogy hazudok. Arra értem, hogy sose tudták elhinni, hogy ilyen sokáig hogy heverhet parlagon egy olyan mint én. Külső és belső adottságokra egyaránt értendő. Persze ez most nagyképűen hangozhat, de egyszerűen így van.

A válasz annyi, hogy én sosem akartam minden nőt meghágni és nekem tényleg a belső érték a legfontosabb. De persze ezt semelyik nő nem lenne hajlandó elismerni, hogy nagy átlagban bizony ott van veletek a gond. A belsőtökkel. Az olyanok mint én bizony ott vannak körülöttetek az utcán, csak éppen nem fognak rárepülni minden nőre és szerintem társkeresőzni se nagyon fognak. Arra várnak, hogy egyszer megismerhessenek egy normális lányt. De a megismerés alatt nem egy találkozást értek, hanem megismerést. A baj, hogy egy idő után az ember már hamar kiszúrja, hogy milyen a másik, meg a nők hamar elárulják magukat. Szóval hiába sír nekem egy lány, hogy "a pasik milyen szemetek", miközben résszint látni rajta, résszint meg elejt egy idő után néhány mondatot, amiben egyből felsejlenek a viselt dolgai és hozzáállása, amiből rögtön kiderül, hogy ő ugyan olyan szemét és felszínes.

Még azt is hozzátenném, hogy a mostani barátnőm a közízlés szerint nem a legvonzóbb, de számomra az, mert érzek iránta. Nem csúnya, csak túlsúlyos, amit nem igazán szeretnek átlagban. Én pedig jóképű, közepesen magas és izmos vagyok. De ezek csak külsőségek. Szóval az amit imádnak mondani a lányok, hogy ilyen "pasim" úgy se lehetne, mivel nem merem elhinni, így nem is akarok rágondolni, az egy hülyeség. Ha normális vagy és van szíved, akkor találsz magadnak egy normális szerető férfit.

Most én is odaírom gőgösen mint a lányok szokták: van barátnőm, nem kérek privátot!

2018. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!