Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális azt kérni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális azt kérni a lánytól, hogy lezuhanyozzon aktus előtt?

Figyelt kérdés

Elsősorban akkor szeretem ha frissen zuhanyzott, ha orális szexre is sor kerül, valamiért nálam a nem frissen zuhanyzott punci íze, szaga lelohasztja az izgalmakat.


Más szempontból megértem, hogy a lány azt mondja, hogy a szexet nem lehet beprogramozni, és amikor felizgulsz nagyon akkor kell spontán csinálni mert utána már nem lesz az igazi. Teljesen megértem viszont nálam ha már együtt vagyunk meztelenül az már elég, hogy újra beinduljak. Nekem nem kell ehhez "EGY" pillanat egy napon vagy egy héten. Emiatt kicsit nehezen becsülöm fel azt, hogy ez mennyire rossz a másiknak. Ráadásul egy ilyen zsúfolt és rohanó világban gyakran sajna időt kell szorítani a szexnek, be kell programozni.


Mit gondoltok erről? Ti hogy vagytok vele?


2018. nov. 26. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam alap, kérni sem kell. Orális szex előtt meg kifejezetten fontosnak tartom, hogy friss legyek odalent, de ezt a férfitől is elvárom.

N35

2018. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is alap kellene, hogy legyen.
2018. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Megette a fene, ha ezt kérni kell. Lehet közösen is zuhanyozni, és már ott elkezdeni az előjátékot.
2018. nov. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát emberek azért nem tudom, első vagy max. néhányadik randin amikor feljuttok valamelyikőtök lakására és már esnétek egymásnak életetekben először, akkor azért fura megkérni a másikat, hogy "Bocs, menj már el előtte zuhanyozni." Hangulatromboló.
2018. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4 Ezért nem kellene megvárni, még valamelyik fél ezt kéri.

Szerintem evidens, hogy szex előtt, főleg, ha a nap nagy része már eltelt, és legutóbb reggel vagy előző este érte a testünket víz és tusfürdő, akkor irány a zuhany.

2018. nov. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én szeretek puncit tisztára nyalni
2018. nov. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyéjszakásnál tényleg fura ilyet kérni, de amúgy simán kiszaladhattok legalább a mosdókagyló alá, vagy egyre gyakoribb, hogy a nők babakendővel törlik át magukat. Nekem is alap a fürdés előtte, de mivel párkapcsolatban élek, így nem okoz problémát megkérni a páromat.
2018. nov. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

Hát senki se szed itt béres cseppet?

Fogalmatok nincs milyen a jó szex. Elárulom: spontán, szenvedélyes, hangos, mocskos, nedves, lucskos tocsogó, szaga és íze van mindennek, szétizzadod széthajtod magad, semmi nem érdekel csak hogy a párodnak minél nagyobb örömet szerezz.

Ilyenkor semmi nem számít.


Ha valakinek úgy jó hogy előkészülök, gondosan eltávoltítok minden útban levő szőrszálat, dezodor, a hajam jól álljon, az ágynemű tiszta vasalt legyen, és közben is vigyázunk rá nehogy mocskos legyen. Na az ilyen meg is érdemli.

2018. nov. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt már kérdezted itt! Ugyanazt mondák el neked??
2018. nov. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem van olyan hogy szex előtt nem tudsz lezuhanyozni, legalábbis jóesetben nincs rá idő, nekem nem volt büdös soha, sem rossz ízű. Más szituban meg ilyet nem kérsz meg valakitől, vagyis én nem tudom elképzelni hogy egy hölgyet megkérjek hogy zuhanyozzon le, vagy eszébe jut magától, vagy nincsen rá szükség.
2018. nov. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!