Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találhatnék magamnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék magamnak állandó online szex partnert? F

Figyelt kérdés

Snapcheten vagy egyéb appon küldenénk egymásnak videókat, képeket, történeteket nem egyszeri alkalommal hanem amikor mind a ketten vágyunk rá, diszkréció mind a kettőnk részéről elvárt lenne.


Létezik erre szakosodott oldalak ? Akinek van ilyen hol talált ? Ismerőssel nem szeretnék ilyesmit és jobb lenne, ha titok maradna :D



2018. nov. 27. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha tudsz angolul, ajánlom pl. a Fülöp-szigeteki nőket... viccen kívül. Badoo, pl.
2018. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
erre nem is gondoltam, köszi !
2018. nov. 27. 22:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sextingfinder.com. Oda kirakhatod a Snapchat nevedet és te is válogathatsz közülük. Néha magyarokat is találni. Én egyszer kiraktam a nevem és kb 10 perc után már vagy 20 ember fel is vett, mondjuk lehet mert lány vagyok. Fiúként nem biztos hogy kapnál sok felkérést, de ennek ellenére te felvehetsz azt akit akarsz
2018. nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi !
2018. nov. 27. 22:23
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Online szexpartner 😁😁🤣🤣😂😂

A sírig szűz kockák megoldása az életre

2018. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bárhol
2018. dec. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
romeon vannak erre csoportok.
2021. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!