Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összezavarodott vagyok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodott vagyok a szexualitásomat illetően. Semleges nemű lennék?

Figyelt kérdés
Nyilván nem vagyok semleges, de nem tudom már én sem, hogy mi a baj. Nem szexeltem mar egy ideje, nem nagyon élvezem a pasikkal a szexet (nem a partner miatt, egyszerűen mar nem megy, de nem egtem ki) Pasikhoz akarok vonuodni, de ha meglatok egy tipikus leszbikus nőt, akkor allandoan a fejemben jar. Olyan erotikusak a tomboy stílusú nők. Ezeket a gondolatokat igyekszem elterelni, mert nem akarok leszbi lenni... Pasihoz viszont nincs kedvem. Nőkben nem hiszem, hogy szerelmes lehetnék. Ez mégis most mi? Tudom, hogy összezavart vagyok, de nem tudok ezzel mit kezdeni. Az osszes szexuális jellegű vágyamat már elnyomom. Kérlek ne szóljatok ls emiatt, mert enelkul is cikisnek erzem magam.
2018. nov. 28. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. nov. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A semleges nemnek semmi köze a szexualitáshoz.

Valószínűleg biszexuális vagy.Bár szerintem inkább leszbikus,aki fiús lányokhoz vonzódik,azaz a "butchokhoz".


Semleges nemű az,aki egyik nemhez sem tartozó.Legalábbis úgy érzi.

Sokak vitatkoznak arról létezik-e női és férfi lélek.

Ez inkább az,ahogyan a társadalmat látjuk.

2018. nov. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Semleges nemű" biztos nem vagy. Az teljesen más dolog.

Egyszerűen csak elnyomod magadban, amire vágysz. Ha egyszer vonzanak a nők, de te ezt nem akarod, mindent elnyomsz magadban, akkor nem fogod jól érezni magad.

Valahogy meg kéne próbálni elfogadnod, hogy vonzódsz a nőkhöz. S ezen szexuális vágyadat megélni.

Nő vagy leszbikus hajlammal.

2018. nov. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor hetero vagyok, aki hajlik a lányok fele is? Ha kigyúrt testű srácot latok, aki velem egyutt masztizok az izgató. Az a resze nem, ha hozzam is er. Noben ugyan ezt nem tudom, mert nem ertek hozzam. Vagy ez biszex?
2018. nov. 28. 04:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csak 3 lehetőség van „oszt jó’van”. A teljesen hetero, a bi és a homoszexualitás között is vannak sokan, sőt, a legtöbb ember nem 100% ez vagy az. Hogy kinek mi a szexuálisan izgató az egyénenként változik. Nincs veled semmi baj. Létezik egy Kinsey-skála nevezetű besorolás, ami ezzel foglalkozik. Ehhez kapcsolódóan találsz teszteket is, lehet hogy érdemes lenne elvégezned.
2018. nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!