Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki a fiatalabb lányokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki a fiatalabb lányokra izgul, hány éves, akire még nyíltan mondhatja pl. egy haverjának, hogy milyen jól néz ki, nagyon tetszik stb?

Figyelt kérdés
2018. nov. 28. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal szólásszabadság van, bárkire mondhatod
2018. nov. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi 25 évesek vagyunk, már tíz éve ismerjük egymást még középiskolából néhányan és a mai napig tartjuk a kapcsolatot. Simán beszélünk arról, hogy a 17-18 éves középiskolás csajok mennyire dugnivalóak, milyen jól néznek ki.


Pont most néztünk osztályképeket középiskolából. (Vegyes osztály voltunk 17 fiúval, 14 lánnyal) Mi fiúk elképesztően kölyökképűek, kisfiúk voltunk még mind 16 évesen, az osztálytársnőink többsége pedig már kifejlett nők tetőtől talpig. Testileg abszolút gyorsabban érnek a csajok.

2018. nov. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyébként egy szép 40 vagy 50 éves nővel is szexelnék, szóval ebben nálam nincs alsó vagy felső korhatár, amíg bejön valaki.


Nyilván most nem ráncos nagymamákra (gerontofília) vagy kiskorú, kifejletlen kislányokra gondolok (pedofília), hanem egészséges keretek között (aminek még nincs -fília végződése :D )

2018. nov. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem az a bajom, hogy a túl fiatalok tetszenek, akikre sokan még gyerekként tekintenek.
2018. nov. 28. 11:10
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem az a bajom, hogy nem gerjedek senki fiatalra, még ha olyan a teste mint egy szuper 20 évesnek, ha fejben gyerek, akkor már nem tud izgatni. Gondolom ez a fordítottja amire te gerjedsz, neked fontos a gyerekes test.


Azt mondanám, hogy talán régen engem is jobban izgatott egy feszes bőr mint a személyiség, de ez inkább szűzként/tapasztalatlanként volt, miután átestem az első pár év kapcsolaton, utána már a személyiség sokkal jobban kezdett el vonzani, mert rájöttem, hogy mennyivel jobb a szeretkezés olyannal, aki belül is vonz, mint csak egy csinos pofival.

2018. nov. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5.


Velem pl. az a baj, hogy kimaradt az életemből sok minden. 21 évesen veszítettem el a szüzességem, miközben láttam a legjobb barátaimat kölcsönös szerelmeket átélni 15-16 éves kortól és tudtam hogy szexelnek is. Sosem vettem el egy lánynak a szüzességét sem és sosem voltam 18 évesnél fiatalabb lánnyal, hasonló korban sem ugye.


És ezek miatt nagyon úgy érzem valami kimaradt az életemből öröm, ami a legtöbb embernek megadatott és még a mai napig bennem van az, hogy ezt pótolni kellene valahogy.

2018. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

16-17


25/F

2018. nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6: ezt megértem, de te vagy az, aki a gyakorin minden percben másnak adod ki magad, valamikor 40 éves nő, valamikor 18 éves szűz, szexdoki, swinger, meleg és a többi, szóval nem tudom mikor írsz olyat ami nem hazugság
2018. nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!