Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jó ötlet volt a nekem tetsző...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet volt a nekem tetsző srác haverjának elmondani, hogy tetszik nekem a haverja?

Figyelt kérdés
A minap csináltam ilyet, nem pont így mondtam, hanem hogy szerintem az xy srác tök aranyos, kérdezte miért, én meg elkezdtem sorolni, ami hirtelen eszembe jutott. Ő meg erre: hát, nem tudok erre mit mondani, mert, ha azt mondom szerintem is, vagy azt, hogy szerintem se, akkor is rosszul jövök ki.

2018. jan. 6. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem a haver azonnal ment a fiúhoz elmesélni, amit mondtál. :D
2018. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem xar lépés volt..Ha egyszer tetszik neked egy srác akkor annak kelledt volna elmondand,nempedig a haverjának..Mit érsz el azzal hogy másnak mondtadd el? Tán össze hozna vele? hmmm..Én mindig amondó vagyok ha tetszik valaki akkor annak a személynek kell megmondani..Nemszad félni.Csak egyszer élünk.Merj élni,és Ne másoknak mond az érzelmedet,hanem tegyél is érte ha boldog szeretnél lenni.És ha kinevet? és ha nem viszonozza az érzéseim?? Akkor meg haladni kell tovább. Majdcsak lesz olyan aki viszonozni fogja.. Így kelllene hozzá állnod kérdező.Fő a pozitívumosság,és az optimizmus. Remélem tudtam segíteni-tanácsod adni illetve megmotiválni
2018. jan. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát, lehet igazatok van, nem gondoltam át eléggé, de most már mindegy.

amúgy a srác haverja az én haverom is, viszonylag gyakran szoktunk beszélni, kb mindenről, szóval nem úgy random mentem oda az egyikhez, akivel 2 szót se váltok.(tudom, azon, hogy logika zéró vagyok, ez már nem sokat javít.:D)

2018. jan. 6. 15:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a haverod is akkor se bízz benne 100% osan..Sose lehet tudni..Mert ha az embernek van egy kis gógyija akkor van benne rafinéria is..Főleg a mai fiatalokra jellemző.. Hátba szúrás abszolúte ez ma gyakori náluk.Biztos mehmondja a haverjának aki tetszik neked..Az meg ki baxhat veled.. Meghúz aszt jónapot.A javerja megmondja hallod ennek a csajnak tetszel,de egykicsit félénk..Húzd meg.őt nos ennyi... Kérdező erre vigyázni kell. Tudod jól hogy ők fiúk.. 2 Fiú simán becsaphat egy olyan lányt mind pl te.. Össze beszélnek és megis van..Sose lehet tudni..Nem akarom.a fejed hülyeségekkel teli "beszélni" de hidd el a mai "világban"ez így szokott lenni sok kamasznál.Elvégre ha úgy vesszük,akkor nincs lehetetlen..csak tehetetlen.
2018. jan. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egyesnek igaza van :D Velem is volt egyszer amúgy ilyen, es ez lett a vége :D
2018. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4, nem hibáztatlak azért, mert ezt gondolod, mivel ez tényleg jellemző a fiúk kb 70-80%-ára.

Viszont, akinek elmondtam még teljesen kisfiús, meg ilyen érzelmesebb fajta, nem hinném, hogy bárkit rávenne, hogy megfarkaljon egy lányt.

Akiről pedig mondtam, ő meg eléggé félénk, főleg, ha velem beszélget, és gátlásos, meg látszik minden mozdulatán, hogy nem egy öntelt srácról van szó.

2018. jan. 6. 17:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg nyert ügyed van.Ha ő félős akkor vedd kezedbe az ügyet.
2018. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!