Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Óvszer nélkül szeretné elvenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer nélkül szeretné elvenni a szüzességem. Ennyi beleférhet?

Figyelt kérdés
Barátom szerint intimebb lenne óvszer nélkül csinálni az elsőt. Persze nem végig csak pár lökést az elején, meg ha fájni fog úgyse megyünk tovább. A biztonság kedvéért az előtti nap csinálnánk hogy megjönne a menszeszem. Ti hogy csináltátok az elsőt, óvszerrel vagy nélküle?
2018. nov. 28. 15:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
A párodnak is első lesz? Mert akkor csak gumival. Amúgy is inkább gumival.
2018. nov. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Ki a fenétől szeditek azt, hogy a menstruációs ciklus minimálisan is kizárhatja a teherbeesés lehetőségét?

Csináljátok nyugodtan, de ne írj ki pár nap múlva kérdést, hogy:

Életem első szexétől lehetek terhes? Előváladéktól lehetek terhes? Csak éppen betette, lehetek terhes? Csak párat lökött, azt mondta nem ment el, de nagyon félek... lehetek terhes? Hogy mondjam el anyukámnak, hogy terhes vagyok? Tudtok ajánlani jó kisbabafotóst? és a többi...

Le lehet pontozni nyugodtan. "Ennyi beleférhet"... ja, a farka maximum, ha gyereket nem akarsz, akkor gondolkozol előtte.

2018. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

A mestruációt elötti nap nagyon nem lenne jó ötlet, s semmi biztonság.

Neki is az első? Mert akkor semmiképpen se próbálkozzatok ilyesmivel.

Egyéb esetben, ha nagyon jól tudja magát konrolálni, akkor talán... de az egy lutri.

De hülyeség, hogy intimebb lenne. Neked alapból is nagy eséllyel kellemetlen lesz ha nem is fáj nagyon, feszíteni fog.


Inkább csináljátok óvszerrel!

2018. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Fogamzásgátló?
2018. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Természetesen óvszerrel, jobb elővigyázatosnak lenni, és persze ha vajmi kevés is az esélye annak hogy megessél, azzal is vigyázni kell, gondolom még fiatalok vagytok és a kapcsolat sem tart túl régóta.
2018. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

2-es örülök, mikor olyan oszt észt aki nem is tudja miről beszél. [link]


Nem azt mondtam, hogy kizárja, de igen kevés az esély, mint ahogy az előváladéktól is, főleg ha letörli előtte. Neki nem az első.

2018. nov. 28. 15:42
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Ha neked elég az a tudat, hogy "kevés az esély", akkor csináld. Én nem akarok gyereket, ezért a lehető legminimálisabbra is csökkentem az esélyét, nem szórakozok ilyesmivel (anno sem tettem), de ha nektek belefér, hogy becsúszhat a gyerek, akkor csináljátok.

Ha pedig ennyire bízol a "kevés esély" sikerességében, miért kérdezősködsz? Sőt, egyáltalán miért idegenektől kérdezed, hogy neked mi fér bele, és mi nem?

2018. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező!


Miért teszel fel kérdést ha a neten már kiokosodtál és jobban tudsz mindent?

Hidd el a barátodnak amit mond!

Akinek nem az első!

Aztán ha te leszel a statisztika sz...bbik végén. Akkorr meg megy majd a nyafizás.

Tudok olyan lányról aki egyszer szexelt életében,s terhes lett.

Ha az esély 0.000000001

Ebbe te is beletartozhatsz.

Csókóltatom az okos fejecskéteket.

2018. nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
A kevésbé intimebb szex nem egyenlő a fogamzásgátlással!
2018. nov. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Kérdéses, hogy mennyire tapasztalt !

Ezért is tették fel a többiek azt kérdésként, hogy neki is ez az első-e...!

Nem hinném, hogy tizenévesen akkora nagy tapasztalattal rendelkezne a szexet illetően, bár a tapasztalt 30-40-50 éves korosztállyal is megtörténhet a baj, DE vele aztán végképp.

Jobb óvszer nélkül, tényleg, nekem legalábbis, DE hidd el, óvszerrel is ugyanolyan élvezetes, és sokkal biztonságosabb !

2018. nov. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!