Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire ciki hivatásos nőhöz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki hivatásos nőhöz menni 29 évesen?

Figyelt kérdés
Annyiféleképpen próbálkoztam már a nőknél, de soha semmi nem jött össze. A hiba nyilván bennem van. Szerintetek ciki 1-2-szer elmenni hivatásos nőhöz?
2018. nov. 28. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem nagyon ciki. Nehogy már pénzt adj ilyesmiért. Én pasi vagyok, meg nekem is vannak gondok az önbizalmammal, de soha nem érnék egy prostihoz, még bottal sem.


Szerintem menj olyan helyre dolgozni, ahol vannak fiatal, okos, tisztességes lányok is.

2018. nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Egyáltalán nem ciki. Nem tartozik senkire, és nem kell világgá kürtölni. Az 1-es hülyeséget írt. Ha eddig nem jött össze, meddig várjon, próbálkozzon még 1-es?
2018. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem kellemetlen, ha nem mondod el másoknak, számodra viszont lelombozó lehet, ha sosem voltál még nővel, fizetsz is érte, és nem is élvezed, mert nincs benne tapasztalatod, és rosszabb esetben fel sem áll.
2018. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Drazicc ***** válasza:
46%
Szerintem sem gáz, sok sikeres vonzó férfi is jár ilyen lányokhoz különböző okok miatt. Lényeg, hogy olyanhoz menj akiről láttál sok pozitív beszámolót az interneten. Semmiképpse útszélihez.
2018. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

Hülyeséget az beszél aki szerint ez jó ötlet!


Egy prosti az prosti nincs köze a valódi szexhez.

Minden megjátszott lesz és hazug.


Inkább azt a kérdést tedd fel magadnak miért vagy még mindig szűz!?

2018. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Te biztos nő vagy utolsó. Valami 3 gyerekes családanya, mert pont úgy beszélsz. Veregesse még 10 évig te nagyokos?
2018. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki,lehet h ott pár alkalom után megjön az önbizalmad, és jobban megy majd a csajokkal utána az ismerkedés.
2018. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

Én nem mennék.

Ciki vagy nem: nem ez a lényeg.

Az a lényeg, hogy szerintem nem a legjobb, hogy az első élményed egy ilyen nőtől lesz.

Ha lesz majd egy barátnőd vagy feleséged, akkor mit fogsz mondani?

"Hát izé, elmentem egy prostihoz..."

Ne már!

2018. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Neked kell eldönteni, hogy ciki e vagy nem, ez a te dolgod. Ha úgy döntesz, hogy elmész, egy a lényeg, ne mondd el senkinek, pláne a nőknek ne. Azok rögtön lelúzereznek, mert azt hiszik, hogy egy férfinak is olyan könnyű szexpartnert találni, mint nekik.
2018. nov. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem ciki, de az igen, hogy egy csak a Te szubjektív valóságodban létező esemény lehetne ciki...

Ha elmész prostihoz, annak belül kell maradnia, rajtad kívül nem tudhatja senki.

29 éves vagy, nem tudsz nőt szerezni másképpen, ne várj tovább!

Ami fontoss, hogy jól válassz.

2018. nov. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!