Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti mit szóltok mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit szóltok mikor egy nőn olyan szűk naci van (vékony, szűk futónaci. ) amiben látszik a punci körvonala? Nem ciki?

Figyelt kérdés
2018. nov. 28. 12:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Imádom a tevepatát.
2018. nov. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 alonelyman ***** válasza:
78%

Fitness termekben csak ilyenekben edzenek csajok, cicanaci leggings


Baj z,hogy teljesen látszik benne a punci élőkről hátulról és nagyon izgató nem lehet miatta edzésre koncentrálni :(

Nem értem hogy mikor csajok ebbe felöltöznek ezt nem látják a tükörben? És nem gondolnak arra,hogy ezt a férfiak bámulni fogják?

2018. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én sajna hirteken nem is gondoltam erre.. futni mentem miután gyerekeket vittem oviba és mikor hazajöttem vettem észre hogy mekkora patákat láttak ma a szülők az oviban... főleg apukák hozzák a gyerkőcöket... Ég a fejem!
2018. nov. 28. 12:25
 4/20 alonelyman ***** válasza:
13%
De jobb ha nem vág be annyira mert ha nagyon patás akkor az tuti babapunci amit nem szeretek, ha nem vág be inkább domborodik csak akkor at az salátás punci azt viszont szeretem :)
2018. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szeretem az ilyet.
2018. nov. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hahaha! Nincs rajtam semmi a salátára hasonlítana! Inkább jó husos steak! Ezért általában inkább takargatnám azt a részt de sajna ma elfelejtődött és le van leplezve a titkom! 🙈
2018. nov. 28. 12:31
 7/20 anonim ***** válasza:
22%
Dehogy van! Azt azért ennyire nem mutatja meg. 😊 F
2018. nov. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ebből csak az anyukák fognak profitálni.:) Mert ezentűl az apukák nagyobb keddvel viszik majd a gyerekeket az oviba.

Abba a steak be belekóstólnék szívesen.:D

2018. nov. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
Imádjuk.38f
2018. nov. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vette észre rajtad kivűl senki.Mi nők néha túl nagy jelentőséget tulajdonítunk egy-egy apró részletnek.Legalább volt rajtad ruha.
2018. nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!