Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok normalis ez, ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok normalis ez, ti hogyan viszonyulnátok a pasitokhoz?

Figyelt kérdés
Mi a barátnőmmel kb 3 havonta szexelünk. Kívánom őt de inkabb bele se kezdek a dologba mert ugyis tudom h hamar elsülők emiatt elmegy a kedvem es nem akarom h ő ne elvezze a szeretkezést. Persze máshogy igyekszem kielégíteni de azt mondja az nem ugyan az..
2018. nov. 29. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő az elő játék és kielégít szájjal akkor maga az aktusból nekem eléglenne kb5 perc is
2018. nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

azzal nincs baj ha gyors tüzelő vagy

idővel és gyakorlással el múlik ám


De attól menten ideg bajt kapnék ha a pasim csak 3 havonta dugatyúzna meg


Sőt azt érezném hogy már nem kíván már nem szeret. már más valakije van

önbizalmam a béka hideg segge alatt lenne

2018. nov. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi kb kéthetente.Nálunk is ez a baj.És nem tetszik a dolog
2018. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A második menetet tovább bírod? Próbáltátok úgy, hogy nem görcsölsz rajta, ha hamar elmész, legfeljebb a második kör jobb lesz?
2018. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem is jobban idegesítene, ha az önbizalomhiányod miatt ennyire ritkán lenne szex. Szedd össze magad, gyakorolj, legyen több menet, ha nem akarod, hogy egyedül maradj, vagy szeretőt keressen a párod.
2018. nov. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mért nem szexeltek többször? Lehet 2. 3. És még végtelen menet. Akkor már biztos nem sül el a pisztoly 2 perc alatt.
2018. nov. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szomorú lennék, ha emiatt nem lenne szex, nem is biztos, hogy bírnám. Inkább legyen két oerc, mint egy se.
2018. nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De az első menet az igazi.. A 2.at változó higy bírom..
2018. nov. 29. 17:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi ez a hlyeség, hogy az első az igazi? Neked az jobb? És? Az a lényeg, hogy mindkettőtöknek jó legyen, és állítólag azért nem akarsz szexelni, mert attól félsz, hogy nem élvezi a párod. Biztos vagyok benne, hogy ő ezt az önbizalomhiányos, kislányos hisztis időszakot nem élvezi. Szedd össze magad, nem egy nyafogós 5 éves vagy. Férfi akarsz lenni, vagy copfos kislány?
2018. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!