Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb nők titeket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nők titeket mennyire vonzanak szexuálisan a fiatalabb férfiak?

Figyelt kérdés

2018. nov. 29. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Semennyire! Éretlenek,önzők,technikailag tapasztalatlanok, sa nagy méret nem minden.
2018. nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Mekkora korkülönbségre gondolsz? Barátnőm 10 évvel idősebb, és nagyon rám van gerjedve.
2018. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Hozzáteszem, hogy én is elmúltam 40
2018. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Nekem volt már jóval fiatalabb pasim. Az életkor csak egy szám. Egy képpel be is mutatnám, hogy mekkora különbség lehet két egykorú pasi között. 42/N


[link]

2018. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
40 vagyok volt egy 24 éves pasim. Nem sokáig mert a szex nem minden.. ráuntam a “gyerekességére” Szex jó volt, de egy 40 évessel jobb mert többet tud!
2018. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

A 40 feletti Gyk s nők (többnyire) nem komolyak!

Bizonytalanabb mint egy tinilány.

2018. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Nem kérek privát üzeneteket! Nem válaszolok söt el se olvasom! 5-ös voltam...
2018. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Én sem kérek több privátot. 4 voltam
2018. nov. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%

Hogy a viharba ne vonzaná őket szexuálisan egy fiatel életerős férfi. De e mellett sok mindent mérlegelnek e mellett.

És itt most nem extrém példákkal kell dobálózni, hanem hogy mi az általános. Nem csak a férfiak, a nők is akik olyan pozícióban és vagy anyagi helyzetben vannak és megtehetik mégis milyen korú hímneműeket tartanak? Ez egy közhely és banalitás. Persze, hogy fiatal fiúkat. Biológialag is meg van az oka kémia tekintetében is, nem csak elvont kódolások miatt.

Persze tudjuk, hogy vannak fiatal lányok akik kedvelik a 40+-t és fiúkban is akik az idősebbeket. De a nagy átlag továbbra is az, hogy a fiatal vonzóbb. Most itt dámáskodhat nekem névtelenül néhány 40-es nőt. Meg rajzanak itt a milf kedvelő kis 15 éves szűz, de közben ál-szoknyapecér milf kedvelők, mint legyek a szarra és velük kenegetitek a hiúságotokat, de zömmel a férfiak 20-99-ig hamarabb választanának egy 20 éves mint egy 40 évest. Nem párkapcsolatról beszélünk, szexuális vonzalomról. Érdekes, hogy mindegyik milfes történet úgy van, hogy én egyszer már feküdtem le, meg 1-2 hónapig összejártunk és nem azért, mert az "istennő" milf kidobta a kis komolytalan fiúkat. Hanem mert őket dobták. Van elég tapasztalatom az ismerőseim közül is, van aki világ életében az érett nőket falta. Itt meg is jegyezném azt, hogy a komolyság és az érettség bizony baromira nem jön meg a korral. Mindenki azt mondja és olyan emberek akiknél ott voltam, szóval tények, nem ábrándok, hogy valójában semmit se változnak alap dolgokban a nők, csak elsőre tűnik úgy, hogy érettebbek és értelmesebbek. Szó szerint fogok idézni egyett, aki bizony vagy 50 db 40+-os nővel volt már együtt: "Mindegy, hogy 20, vagy 45 éves. Valójában egy idő után kijön, hogy mind ugyan olyan hülye p#&@tsa"

E mellett az életkor valóban csak egy szám. Lehet éretlen egy 40 éves ember is és lehet érett egy 20 éves is. Az ágyban ugyan ez a helyzet és mindkét nemre ugyan ez igaz. De az alap kérdés az volt, hogy szexuálisan mennyire vonzó és az bizony a fiataloknak a terepe. Ismétlem lehet mondani példákat, meg jobban hangoztatják fiúk lányok egyaránt mint régebben, de általánosságban nem ez a helyzet ma sem.

Szóval tudjuk, hogy bizony egy jóképű izmos fiatal fiú bizony nagyon begerjeszt egy milfet nagy átlagban. Akár erről az oldalról is tudnék mutatni nem egy üzenetet ezzel kapcsolatban. Szóval külön szánalmas itt a próbálkozás. Olyan szinten nem őszinték még névtelenül sem az emberek és olyan torz képeket próbálnak adni a világról itt, hogy az észveszejtő.

Szóval hulla feleslegesen próbálják itt sokan játszani az elérhetetlent, miközben ők nem akkora értékek egy fiatal, vonzó férfi szemében. Lehet egy-két menetre elvinne titeket már számottevő mennyiségű férfi, de csak annyira és még így is többségben lennének azok akik nem. Hangsúlyozom fiatal és vonzó férfiakról beszélünk.

Még hozzáfűzhetném ehhez az én személyes tapasztalataimat, mikor semmi jelet nem adok és ilyenkor a méltóságukat is képesek levetkőzni pár pohár után és esetlenül, kapálózva nyomulnak a másikra. Nem lepukkant 40-es nők. Akár jó egzisztenciájú és a hétköznapokban konszolidált hölgyemények is.

Egy szó mint száz, lehet itt sok tapasztalatlan fiúcskának el tudjátok játszani a grófnőt és megetetitek őket, de én nagyon jól tudom, hogy kik vagytok és, hogy miért tesztek úgy ahogy. Szép álmokat!

2018. nov. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem általában korosztályok vonzanak szerintem senkit, hanem bizonyos személyek, akik éppen annyi idősek amennyi.Ez ellen nem lehet kapálózni, hiszen nulla ráhatása van az érzelmekre az észérveknek.Annyit tehet az ember, sokszor ezt muszáj is, hogy távoltartja magát az ilyen kétes helyzetektől, önmagát vagy a másik illetőt óvandó.
2018. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!