Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi fér bele egy szexkapcsolatba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele egy szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Vélemények, tapasztalatok érdekelnének !

2018. nov. 29. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy mi fér bele?

Sok minden, de ez a felektől függ nagyban.

2018. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szex.

Meg bármi, amit közösen beletesztek.

2018. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez gyakorlatilag mint a szeretői viszony, úgy működik, nem ?

Érzelmek azonban ehhez nem társulnak ?

2018. nov. 29. 21:22
 4/10 anonim ***** válasza:

nyugodtan edvelheted. én nekem egy partner azéert maradt az 1 évig mert volt egy óvodás gyereke. én nem akartam hirtelen nagyonsok dologról lemondani más gyereke miatt. ezért maradtunk csak sexkapcsolatban. mikor utoljára voltam nála már randizott 1 palival és azóta össze is jöttek. én ennek örülök. azóta nemtalizunk. szerintem minden rendben van és normális volt az egész.


/27f


a sex az teljesen jó volt. elejétöl fogva elélveztettük egymást szájjal. sex az gumival volt de azért néha jó volt az is.

2018. nov. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pl seggbe is.
2018. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondhatjuk szeretői viszonynak. Érzelem biztosan van, szimpátia kell hozzá. Én úgy gondolom, ha ez működik akkor akár komolyabb is működhetne, csak valami akadálya van. Pl. valamelyikük vagy egyikük nem szingli vagy a munkahely miatt nem lehet, stb. stb.. vagy egyszerűen csak nem akar sok energiát fordítani rá egyik fél sem, viszont jól esik a kikapcsolódás, kell a lazítás szexuális értelemben is. Tehát ez lényegében egy fifty-fifty adok-kapok, amivel mindenki nyer. Hogy mi fér bele az megbeszélés kérdése. Olvastam olyat, hogy több volt az érzelem valamelyik oldalról de szerintem ezt lehet kezelni, benne van a pakliban és nem feltétlenül rossz. Sőt, még jobb is lehet tőle a szex ha olyannal vagy aki iránt érzel is valamit :)
2018. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Baráti viszonyként is működhet...


A lényeg, hogy megmarad a függetlenségetek is.

2018. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne,milyen sürűn lehet rà sort keríteni.

Ha van rà helyszín,van olyan hogy valaki màr túl sokszor keresi a màsikat?

Ha mindketten egyedülàllóak

2018. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt,hogy vasárnap esténként találkoztunk,és csak vasárnap küldtünk üzenetet egymásnak,hogy a szokásos időpontban talizunk-e,vagy ha valami közbejött.Hétköznap semmi,semmi facebook vagy egyéb barátság stb. Egyszer elvitt motorozni,de nagyon belezavart az érzelmeimbe.Egyébként működött a dolog.Akkor lett vége,mikor másik városba költöztem.Utánamikor találkoztam vele,már azt vettem észre,hogy nem közömbös a számomra,úgyhogy jobb is,hogy vége lett.Szép volt ,jó volt,ennyi.
2018. nov. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bármi ami mindkét félnek jó,csak itt nem szerelemről beszélünk,hanem szimpátiáról,barátságról.
2018. nov. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!