Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha nektek is ugyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha nektek is ugyan annyira fontos a szexuális élet, de nincs párotok, akkor miért mentek bele olyan nehezen egy szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés
2018. márc. 27. 00:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Mert a nők többségének érzelmek is kellenek a szexhez. Vagy a rosszabb verzió mikor belemennek a szexkapcsolatba majd belezúgnak a pasiba aki aztán nem viszonozza az érzelmeket. Elég kevés nő képes arra hogy érzelmek nélküli szexkapcsolatba kezdjen és ne essen bele a pasi közben se.
2018. márc. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
*pasiba közben se
2018. márc. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm az értelmes válaszodat!
2018. márc. 27. 00:57
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
A legtöbb lány meglepően könnyen belemegy szexkapcsolatba, ha elég jól néz ki a srác.
2018. márc. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

Egyáltalán nem mennék bele nehezen, max veled.

Azért, mert nem kötik az orrodra még kefélik őket m

2018. márc. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez 50-50%, úgy értve, hogy rengeteg lány megy bele és szintén rengeteg lány nem. Akik nem, ők többnyire tartják magukat ahhoz, hogy ez igenis egy jó dolog, hogy ez két emberen alapuló komoly érzelmi dolog egy kapcsolaton belül.

A másik ( én csak tippelek, soha nem volt egyéjszakás/futó/szexkapcsolatom ) ezt egy laza dologként fogja fel. Pl.: mint egy bowlingozás vagy reggeli kávé. Szórakozás és “szüksége van rá”. Ők is ugyanúgy vágyhatnák kapcsolatra, de van olyan is aki magától a kapcsolattól/ elkötelezettségtől tart.

2018. márc. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
13%
1. Velem is így szokott lenni! Nagyon nehezen találok olyan nőt aki meg szeretne ismerni közelebbről, de ha össze jön vele a szex akkor biztos hogy belém szeret. Többször is jártam már így! Én viszonozni szoktam mert Én is csak olyan nővel szexelek aki bejön, és abból kapcsolat is lehet. Sajnos most már egy ideje egyedül vagyok. A nők egyre nehezebben ismerkednek.
2018. márc. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

8.


Ez nagyon gyenge volt.

Ebből nem lesz potya pun ci! :D

2018. márc. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

Én nem akarok szexkapcsolatot, mert túl büszke vagyok ahhoz, hogy valaki csak akkor kegyeskedjen előkapni, mikor épp szexelhetnékje van. Plusz elég valószínű, hogy az egyik fél elkezd többet érezni.


Ezért szoktam csak egyejszakás kalandokba belemenni, ha épp szingli vagyok. Az teljesen optimális, találkozunk, iszogatunk, szexelünk, aztán mindenki megy a dolgára. Bár ilyenből is lett már szerelem és kapcsolat :)

2018. márc. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem megyünk bele nehezen, csak megválogatjuk, hogy kivel.
2018. márc. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!