Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha pocsék vagyok az ágyban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pocsék vagyok az ágyban, akkor inkább ne is erőltessem a csajozást? (26/F)

Figyelt kérdés

Életemben eddig 5 nővel voltam, viszont az az helyzet, hogy egyikőjük se élvezte velem igazán a szexet, szinte biztos, hogy nem tudtam őket kielégíteni, akármennyire igyekeztem is. Minden bizonnyal ez is erősen közrejátszott abban, hogy nem volt még komoly párkapcsolatom.

Az évek alatt rengeteg internetes cikket olvastam arról, hogyan kell egy nőt kielégíteni, szinte lépésről lépésre bemagoltam az utasításokat, de élőben valamiért soha nem tudtam őket megvalósítani. Egyszerűen nincs érzékem a szexhez, nem tudok egy lányhoz ott és úgy hozzáérni, ahol és ahogy ő azt szeretné. Amint ez elkezdett bennem tudatosulni, egyre jobban rágörcsöltem, olyannyira, hogy a legutolsó alkalommal már akkora lámpalázam volt, hogy menet közben le is lankadt az érdeklődésem... és szinte megkönnyebbülésnek éreztem utána hazamenni.

Azóta eltelt több mint félév és mondhatni ott tartok, hogy már valósággal félek a nőkkel való együttléttől. Ha meglátok egy számomra vonzó nőt, egyből az jut eszembe, hogy úgyis csak lebőgnék előtte, ha szeretkezésre kerülne a sor. Azt nyilvánvalónak tartom, hogy ilyen hozzáállással egy lánynál sincs értelme próbálkozni, úgyhogy egyre inkább kezd megfordulni a fejemben, hogy végleg levonuljak a "színpadról", elvégre ami nem megy, azt felesleges erőltetni.

Ti mit gondoltok erről?



2018. nov. 30. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

mindenhez 2 ember kell


mindenkiből ki lehet hozni a maximumot csak a megfelelő partner kell hozzá

2018. nov. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha csak ezt az egyetlen lehetöséget látod (bár teljes idiotaság!!!) akkor igen.
2018. nov. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont az a baj, hogy leírások alapján akarsz kielégíteni egy nőt. Minden nő más. Ne a leírások alapján menj, hanem figyelj a nőre, annak minden rezdülésére, és légy finom, gyengéd az elején, amíg ismerkedsz a testével és reakcióival. Kommunikálj, kérdezd neki mi a jó, hogy a jobb, kalandozz a kezeddel, nyelveddel, farkaddal.
2018. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha beletörődtél akkor igen. Ha akarsz valamkt valójában azt eltudod érni. Nincs lehetetlen.
2018. nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem vagy önző az ágyban akkor kétlem, hogy pocsék lennél.

Egy dologgal lehet valaki szar az ágyban. De ezzel az egy dologgal mindent el lehet rontani.

Ha önző vagy. Magyarán letojod mi a másiknak a jó.

18l

2018. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kar volt prostihoz járnom ! Nem csak a szexben lehetsz rossz hanem alapból szarul nézel ki amiért nem találtál normal kapcsolatot. Ezt meg akartad kerülni azzal hogy fizetsz a szexert.
2018. nov. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Semmiképp se vonulj le a "színpadról" és egyáltalán nem felesleges erőltetni, menni fog az idővel, csak ne add fel. Ne izguld túl a dolgot, legyél határozott, nem kell betojni.


Aminek szerintem általában működnie kéne:

Az elején legyél gyengéd, ne túl lényegretörő, idővel pedig át kell váltani folyamatos csiklóingerlésbe fix pózban. És ne hagyd abba, amíg el nem megy a lány, akkor sem ha már fáj a kezed.

2018. nov. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A nőid se lehettek valami nagyon tapasztaltak. Nekem elég, ha egy férfi ül a kanapén álló szerszámmal a többit intézem.
2018. nov. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Van szád? Igen. Fogod magad és odatapasztod a lány lába közé. Kifejleszted a saját technikádat és ha a leányzó, már csonttá száradt az orgazmus hegyektől, akkor megjön az önbizalmad és vissza áll dugás terén minden a normális kerékvágásba.
2018. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Egyetértek azzal a lánnyal, aki azt írta, hogy csak akkor lehetsz szar az ágyban, ha önző vagy. Nekem az egyik partnerem bolt ilyen és soha egy pillanatát nem élveztem a szexnek... Mivel egyáltalán nem érdekelte, mi a jó nekem, mit élvezek. Nem nyalt, három ujjal ujjazott, erősen dörzsölte a csiklóm és rám fogta, hogy fertőzésem van, amiért fáj, vagy azzal védekezett, hogy más lányoknak nem az tetszett, ami nekem... Na, ő szar volt az ágyban.

Hidd el, ha figyelsz a nőre, óvatosan nyúlsz hozzájuk (főleg az elején), nem lesz baj. Próbáltál valamelyikkel együtt maszturbálni? Esetleg csak úgy, hogy ő csinálja? Abból láthadnád, mi tetszik az adott nőnek.

2018. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!