Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha pocsék vagyok az ágyban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pocsék vagyok az ágyban, akkor inkább ne is erőltessem a csajozást? (26/F)

Figyelt kérdés

Életemben eddig 5 nővel voltam, viszont az az helyzet, hogy egyikőjük se élvezte velem igazán a szexet, szinte biztos, hogy nem tudtam őket kielégíteni, akármennyire igyekeztem is. Minden bizonnyal ez is erősen közrejátszott abban, hogy nem volt még komoly párkapcsolatom.

Az évek alatt rengeteg internetes cikket olvastam arról, hogyan kell egy nőt kielégíteni, szinte lépésről lépésre bemagoltam az utasításokat, de élőben valamiért soha nem tudtam őket megvalósítani. Egyszerűen nincs érzékem a szexhez, nem tudok egy lányhoz ott és úgy hozzáérni, ahol és ahogy ő azt szeretné. Amint ez elkezdett bennem tudatosulni, egyre jobban rágörcsöltem, olyannyira, hogy a legutolsó alkalommal már akkora lámpalázam volt, hogy menet közben le is lankadt az érdeklődésem... és szinte megkönnyebbülésnek éreztem utána hazamenni.

Azóta eltelt több mint félév és mondhatni ott tartok, hogy már valósággal félek a nőkkel való együttléttől. Ha meglátok egy számomra vonzó nőt, egyből az jut eszembe, hogy úgyis csak lebőgnék előtte, ha szeretkezésre kerülne a sor. Azt nyilvánvalónak tartom, hogy ilyen hozzáállással egy lánynál sincs értelme próbálkozni, úgyhogy egyre inkább kezd megfordulni a fejemben, hogy végleg levonuljak a "színpadról", elvégre ami nem megy, azt felesleges erőltetni.

Ti mit gondoltok erről?



2018. nov. 30. 13:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem tartom magam önzőnek, sőt kifejezetten szeretek szájjal kényeztetni egy nőt akár viszonzás nélkül is, főleg ha mélyebb érzelmeket is képes vagyok táplálni iránta. A gond az, hogy valamiért nem tudok ellazulni ilyenkor, nem tudom kiüríteni a fejemből a gondolatokat, mindig azon aggályoskodom, hogy vajon ő élvezi-e egyáltalán. Ezenkívül nagyon nem érzem, hogy mikor hogyan kell megfelelően ingerelni, mikor kell tempót váltani, mikor lehet kicsit intenzívebben hozzáérni.

Egyikőjükkel sem volt petting, viszont volt közülük, aki miközben nyaltam, próbált irányítani, akkor úgy éreztem, kicsit jobban ment, de végül sajnos úgyse sikerült elélveznie.

Úgy hiszem, az lehet velem a baj, hogy nincs meg bennem az a "gátlástalan szexragadozó" attitűd, amitől a nők sikítva, remegő combokkal, az ágyneműbe markolva élveznének el. :)

2018. nov. 30. 17:45
 12/13 anonim ***** válasza:

Pont az a probléma, muci, hogy sablonszerűen akarsz szexelni és ugyanúgy kezelsz minden nőt. Még csodálkozol, ha nem sikerül őket kielégíteni? Nem az iskolapadban vagy, a szex nem vizsga.

Üdv, egy lány, aki a szüzességét egy ilyen sráccal vesztette el...

2018. nov. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
24%
Tudod, mit, Kisnyúl? Ba5zd meg a fűnyíródat!
2018. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!