Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy gyakran előfordul,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy gyakran előfordul, hogy hetero srácok/férfiak dugják seggbe egymást a dominamcia jeleként vagy így büntetik egymást?

Figyelt kérdés
Külföldi barátom van, és ő mondta nekem, hogy náluk ez elég gyakori jelenség, hogy így büntessenek meg valakit, és szerinte ez más országokban is működik, csak senki nem beszél róla. Ti mit gondoltok erről? Esetleg ha nem is büntetésből, de más okból ez előfordul hetero férfiak között? (Itt a heteroság számomra elég kérdéses)

2018. dec. 1. 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Börtönökben igen
2018. dec. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem hinném, hogy egy hetero férfi megdugna egy másik férfit. Kivéve persze, ha hosszú ideig vannak összezárva női társaság nélkül. (Nem véletlenül volt "fontos" a bordélyház a háborúban.)
2018. dec. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Egy heterónak nem áll fel egy másik faszira. A heteróKAT attól még seggbetöltik, de nem a heterók
2018. dec. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Most komolyan, ha Neked nem esik le, hogy ez amúgy nem fér bele egy heteroszexuális férfi szexuális életébe, akkor az már alapból fura. A barátod meg vagy meleg, és ezzel próbál rávenni egy kis menetre, hogy "de hát ez normális", vagy troll, vagy szimplán hüle.
2018. dec. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor őket gyakorlatilag homoszexuálisok erőszakolnak heterókat? Azt nekem is érdekes volt elgondolni, hogy heterok csinálnak ilyet. De azt hallottam viagrát vesznek be hogy felálljon.
2018. dec. 1. 00:18
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát én ezt legfeljebb vmi "törzsi" szokásnak tudnám elképzelni. Amúgy hetero pasi miért csinálna ilyet.
2018. dec. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én se értem miért csinálna ilyet egy hetero. De olvastam már itt is olyan kommentet valahol, hogy valaki seggberakta a srácot akivel a barátnője megcsalta. Nem értem. Akkor ő bi?
2018. dec. 1. 00:30
 8/12 anonim ***** válasza:

7.

Akkor szerintem igen. Mert ha csak megbüntetni akarná, azt nem a saját farkával tenné.

2018. dec. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na igen, mikor az ember világképe csak abból áll, hogy vannak heterók meg melegek, akkor egy ilyen kérdést piszok nehéz értelmezni.


Ettől függetlenül ez maximum szélsőséges körülmények között fordul elő, egyáltalán nem hétköznapi viselkedés, sem heterók sem melegek között. (Noha ez a felosztás eleve nem engedi hogy értelmezni tudjuk a kérdést, és valójában egy leegyszerűsítés ami nem teljesen fedi a valóságot.)


Egyébként olyan helyeken fordulhat elő ahol kevés nő, szigorú fegyelem és alá fölé rendeltségi viszony van, meg sok stressz és le nem vezetett feszültség.

Börtönök, katonaság, esetleg komoly fizikai munkát igénylő melóhelyek.

Bányászat, földmunka, stb stb. Ez utóbbi mekem is csak tipp.

2018. dec. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Régen a görög férfiak folyamatosan megrakták egymást, csak azért mert olyan jó barátok voltak. Náluk ez volt a normális, mégsem volt mindegyik meleg.
2018. dec. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!