Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan nők, lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, lányok akiket izgat az ha egy fiú szűz, és ő lehet neki az első akivel szexel?

Figyelt kérdés

20-25 év közötti fiúkra gondolok.

Vagy ez inkább hátrány?


2018. dec. 1. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Van
2018. dec. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 23 éves szűz vagyok, és alkoholos állapotban egy buliban 2 éve (21 évesen) egy 30-40 közötti nőbanda nagyon tapadt ránk, és valahogy előkerült az, hogy én szűz vagyok, és rögtön beindultak, hogy milyen cuki vagyok, meg, hogy egy kincs vagyok stb...Nem életem vele, csak az egyik nemszűz haverom, de ez már nem kötődik a válaszhoz. Szóval vannak ilyenek, főleg idősebb 40 körüli férjes nők szerintem.
2018. dec. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29! Maradhat..? :D Ha van ilyen hölgy, írjon bátran. Nem vagyok sem csúnya, sem bunkó.
2018. dec. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!