Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem képes sok lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes sok lány felismerni azt, hogy a testzsírszázalékuk kihatással van a szexuális vonzerejükre?

Figyelt kérdés

2018. dec. 1. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Na, és mit és milyen irányban kéne felismerni?
2018. dec. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Mert egészen egyszerűen ÖNZŐEK. A mértéktelen zabálás már eleve önzőségre utal.
2018. dec. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerencse, hogy sokféle ízlès van és nem a tièd az etalon. :)

Üdv: Egy átlagos alkatú lány!

2018. dec. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Nekem volt duci barátnőm nagyon élveztem tömni a hatalmas puha popsiját:D. 95 kiló voltam kifejezetten kisportolt mire szakitóttunk 81 voltam ugy lefogytam a sok emelgelődésbe forgolódásba és a többi.... olyan voltam mint egy piszka fa. szoval ezért nem kellene új mert meg kell enni minden nap egy disznót vagy egy lovat hogy meglegyen a kalória szükségletem.. jobbak a normál testalkatú lányok.
2018. dec. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Mert van, aki a szállkás testnél kicsit többet is tud nyújtani.


Nem azokat kell fröcsögve gyűlölni, akik nem tetszenek, hanem mondjuk az erre fordított energiáddal lenyűgözni egy olyat, aki tetszik is.


Vagy esetleg magaddal vannak problémáid? Nem játszik veled senki?

2018. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Aki a legjobb pasasoknál versenyképes csaj akar lenni/maradni az figyel a súlyára.
2018. dec. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%

Mert lusták és max fröcsögni tudnak.

Nekem volt egy exem,akinek a segge,meg a hasa mellett az arca is nagy volt.

Meg elkezdett kioktatni minek költök annyit magamra meg szerinte sok.

Persze,hogy sok mert tudta,hogy lapát lesz idővel.


Azt hiszik,hogy belső értékek elég közben szídják a szexi nőket,ezek a ,,telt nők".

Persze a férfiak bunkók akik nem akarnak tőle semmit max néha üriteni.

2018. dec. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
lusták,igénytelenek.persze itt nem a 70kilósakról beszélek,hanem a már nagyon láthatóan zsíros,úszógumis nőkről...elvárások vannak,de hogy azért tegyenek,hogy emberien nézzenek ki,az már elmarad...
2018. dec. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

Vicces néhány ember. Most jöhet majd a savazás.

Én 88kg vagyok és mellé 175cm. Voltam vékony is. Utáltam magam. Voltam átlagos is. Akkor se voltam megelégedve magammal. Most sokkal jobban szeretem magam mint bármikor. (Jah és nem csipszeket zabálok szimplán nem salátákon élek és még edzek is rendszeresen) Ízlések és pofonok. Sose értettem h ha egy ember jól érzi magát a bőrében miért akarják mindenáron tele nyomni a fejüket szarságokkal mint pl.: túlsúlyos vagy, anorexiás vagy, túl átlagos vagy, nem vagy sportos, nem vagy nőies, stb.. most komolyan nektek fáj az ha a másik olyan amilyen? Minek jó az ha bele rugtok a másikba? Másokban a szálkát megtaláljátok de magatokbanna deszkát nem. Mindenkinek saját dolga h hogyan nézz ki. Ha neked nem tetszik akkor ne nézd. Akkor nézzétek magatokat a tükörben hisz ti tökéletesek vagytok persze. Jah és köszönöm szépen a legtöbb pasi vonzónak talál ígyis! ;) 21/L

2018. dec. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!