Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy orálisan közeledtetek egy lány felé és rossz íze volt?

Figyelt kérdés
Nem azért mert igénytelen volt, hanem alapjáraton.Hogy kezeltétek a szitut?
2018. nov. 30. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hu ez kellemetlen kérdés. Bizony az tud lohasztó lenni egy kicsit. Megmondom őszintén: Nagyon óvatosan csináltam, nem túl sokáig, és csiklóra összpontositva.


Miért, neked rossz az ízes,vagy valakinek akit ki akartál nyalni?

28f

2018. nov. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos igen.


Dohányzó csajokon érezni ott is..:(

2018. dec. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem volt még. De ha lenne, hát, ha azért lenne mert nem fürcsizett, akkor szépen abbahagynám.

Ha azért, mert alapjáraton ilyen, akkor hosszútávon etetném olyan kajákkal amik elvileg ezt segítik. Rövidtávon meg játékosan használnám azt, hogy szexi másról lenyalni dolgokat, ezért befújnám tejszínhabbal/csokival/lekvárral/májkrém, érted, bármivel ami finom, és segít ezen.

2018. dec. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen. Nyilván nem kezdtem el látványosan fintorogni, de pár nyalás után inkább már csak ujjaztam. Szerencsére a lánynak nem tűnt fel, hogy keveset nyaltam. Egyébként a szex az jó volt vele, még a rossz íz ellenére is. De egyébként nagyon ápolt, csinos lány volt, szerintem csak szimplán nekem nem ízlett. Más férfinak meg lehet, hogy az ő p#ncija lenne a legfinomabb. :)
2018. dec. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első alkalommal amikor szűztelenített egy csaj (férfi vagyok) én is ki akartam nyalni miután ő leszopott és nem volt finom de annyira kellemetlen sem. Aztán közölte velem szereti ha nyalják de ott nem tud elmenni mert kizárólag hüvelyi orgazmusra képes. Igaz én csak ki akartam próbálnu és ha odáig jutok egy csaajjal alkalmazni a tapasztalt dolgokat.
2018. dec. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3. Csülök pörkölttel próbáld ki.
2018. dec. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pasi vagyok és köszi az eddigi válaszokat. 2-3 eset vol ilyen, de mindig nagyon igényes, egészséges nőkről volt szó.A másik véglet ha valamelyiknek olyan jó íze volt, hogy nem akartam abbahagyni a nyalást.
2018. dec. 1. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!