Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek ilyen jellegű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek ilyen jellegű szexuális élet a partnerrel fura lenne?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy csak szimplán kevesebb e az igényem a szexre, vagy van bennem kis aszexuálisság, de alapvetően nem kívánom olyan gyakran azt, hogy nekem is orgazmusom legyen. Viszont nagyon szeretem a páromnak kézzel vagy orálisan csinálni.

Aztán konkrétan volt egy párkapcsolatom, ahol mondta a párom, hogy neki kicsit fura ez, többet szeretne szexelni rendesen.

Velem van a baj, vagy csak szimplán nem ugyanaz volt az igényünk?


2018. dec. 2. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Az aszexualitás az az amikor semmilyen mértékben nem szeretnél szexelni szóval ez nem igaz


Elég furán vagy összerakva de persze van ilyen

Nekem mondjuk kedvfüggő de sokszor vagy kedvem egy egy menetre

De persze lehet hogy csak màs az igényetek

De ha ezt megbeszélitek nem hiszem hogy emiatt kéne aggódnotok

2018. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem ilyen akkor volt mikor kismèretekkel rendelkező pasim volt.
2018. dec. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!