Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó nők, Titeket zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó nők, Titeket zavar, ha hagylak más partnerrel táncolni, és az élet egyéb területein bizonyítok inkább, van tánctudás nélkül esélyem megszerezni/megtartani titeket vagy az első jól mozgó srác elcsábít és mindennek vége?

Figyelt kérdés
Nem tudok táncolni, ráadásul még a tükör előtt se merek, mert hülyén néz ki, és esélyem nincs így egy jobb nőnél a klubban. Vagy, ha "könyvtárban" szedem fel, akkoris előbb- utóbb le kell vinni a klubba, és felégek.

2015. okt. 7. 23:20
 1/8 A kérdező kommentje:
F/24- tegyük fel, hogy nem vagyok hajlandó tanulni sem mozdulatokat- ennyire elzárkózva érdekelne a válasz.
2015. okt. 7. 23:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint 23 evesnek is rossz lenni...
2015. okt. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Miért kéne bárkivel is táncolni menned ha nem akarsz? Nem is minden nő szereti ezeket a helyeket. Én sem mennék ilyen helyre soha, utálok táncolni és a tömeget sem bírom.
2015. okt. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jajjmar, 74%-os. Akkor mar nem vagy jo no te sem,ez kriterium.
2015. okt. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
csupán az a baj, hogy alapjában attraktív/jóképű vagyok, és ez ha buta mozgással párosul, az iszonyú hülyén néz ki, mivel többen figyelnek, kisvárosi környezet, hamar híre megy a bénázásnak...stb. Nem volt tini koromban meg a szórakozóhelyi alapismeretek, mivel a gép előtt rohadtam most meg már gátlásos vagyok belekezdeni, mert überlazának kéne lennem, hogy az összkép vonzó legyen... :=/
2015. okt. 8. 01:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Apám nem tud táncolni, de az esküvőn azért valamit mégis be kellett vállalni.

És nem is akarsz megtanulni valamennyire? Táncolni nem nehéz, nem kell profi táncosnak lenni mindenkinek, de alap dolgokat bárki meg tud tanulni.

2015. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na..de hiába pontoztad le 2. válaszolót, tényleg nem ez számít, nem mindenki bulizós. Dew neked ők tetszenek, oké.


Akkor is: elmentek ketten táncolni, de te elküldöd mással? miiivaaaan??? Akkor menjetek társasággal és úgy kimaradhat.

Vagy tanulj meg táncolni..mert aztán mi? ebben a topogással vegyített vállrángatásban mi a nehéz ?? igyál jó sokat, akkor elengeded magad és nem fog érdekelni.


A sötétben amúgy se lát senki. Csak azt, hogy feszengsz és meg se mersz mozdulni.

2015. okt. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Én se tudok táncolni lol.
2015. okt. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!