Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim túl hamar elélvez ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim túl hamar elélvez ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2018. dec. 2. 23:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mennyi az a tul hamar? (Bedugástol számitva percban.)
2018. dec. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát kb 2 3perc :D
2018. dec. 2. 23:09
 3/19 A kérdező kommentje:

De inkább 2

Pl orál ma olyan 30mp volt de ez azert volt mert nagyon ki volt ehezve szerintem

2018. dec. 2. 23:10
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha alapesetben ilyen gyorstüzelö akkor kevés reményed van a változtatásra. Ha képes második menetre az már normál idötartamu is lehet (Ha egylövetü akkor gond.) Probáld arra terelni, hogy kézzel, nyelvvel juttasson el téged addig, hogy neked is elég legyen az a 2 perc. Meg probálkozhattok potenciál növelökkel, hogy tudjon második menetet.
2018. dec. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Amugy ő 43éves én 23 ez lenne az ok hogy sokkal fiatalabb vagyok? Egybekent 2eves kaocsolat es mindigis 3perc volt az aktus :/
2018. dec. 2. 23:25
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyi idős fejére nem tanulta meg hogy kell kontrollálni az orgazmusát akkor már nem is fogja. Szóval vagy elfogadod, hogy gyorstüzelővel vagy, vagy keresel egy másik pasit. 28/F
2018. dec. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Van előjáték előtte, lecumizod előtte? Szerintem az segíthet.
2018. dec. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Te hogy elègülsz ki ennyi idő alatt??
2018. dec. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ugy elegulok ki hogy elotte van elojatek magatol attol elelvezek hogy kinyal tehat nincs baj azzal hogy en nem elegulok ki mert nagyon is
2018. dec. 3. 09:00
 10/19 A kérdező kommentje:
Ha elotte leszopom akkor magatol attol elmegynagyon hamar annyira élvezi amivel nincs is baj csak jo lenne ha tivabb birna
2018. dec. 3. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!