Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim túl hamar elélvez ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim túl hamar elélvez ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2018. dec. 2. 23:02
1 2
 11/19 Boszorkány_ ***** válasza:

Azért mert ügyetlen. Nincs köze sem a korotokhoz sem ahhoz hogy mennyire van kiéhezve, mert ahogy olvasom rendszeresen szexeltek.

Én még véletlenül sem tűrném el, nem lenne elég hogy csak kinyal és kész.. Pár alkalom után a szextől is elmenne a kedvem.

A 30 másodperc meg egyenesen röhejes!

De ha neked ez elég akkor egészségetekre!

2018. dec. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nemtudok vele mit tenni akar eleg akar nem

Szeretem a párom ki ilyen ki olyan

Ezert is irtam hogy jobb lenne ha tovább birná szerinted én szabom meg hogy birja 10percig minimum?

2018. dec. 3. 09:25
 13/19 A kérdező kommentje:

Veletlen sem turned el :D

Meglatszik hogy egy boszorkany vagy

Nekem nem a szex minden van mar gyerekunk is nem fogom e miatt elhagyni rohejes a feltetelezesed

Egyszeruen csak jobb lenne ha kicsit tovább birná de ha nem hát nem :)

2018. dec. 3. 09:27
 14/19 Boszorkány_ ***** válasza:
Akkor tulajdonképpen minek tetted fel a kérdést. Én csak leírtam a véleményem. Te nem tudsz rajta változtatni, de ő tudna.
2018. dec. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Boszorkány_ ***** válasza:
100%

Nem mondtam hogy elhagynám. Csak elmenne a szextől a kedvem. Nem ugyanaz a kettő.

Magyarázz bele magadnak amit akarsz, de attól még a jó szex egy nagyon fontos eleme egy párkapcsolatnak.

2018. dec. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 hypno ***** válasza:

2-3 perc az nem gyorstüzelő.

Pláne ha előtte elélveztél és le is szoptad. Talán az utóbbit redukálnotok kellene, ha azzal majdnem a csúcsra jut.

2018. dec. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

De, 2-3 perc az gyorstüzelő.

Ha te nem forszírozod beéred a nyalással, ő nem fog semmit tenni, pedig lehetne.

Nekem hiányozna a hosszabb aktus, még akkor is ha nem attól lenne orgazmusom.

Két év után jutott eszedbe amúgy?

Most még csak kicsit zavar, aztán jobban fog, utána meg félre lépsz majd egy olyannal aki bírja.

Előzd ezt meg, ülj le vele beszélni.Olvassatok utána, van egy halom technika, gyakoroljatok.

2018. dec. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"2-3 perc az nem gyorstüzelő."

Öhm..de..az.Ez már nem fog változni,csodálom,hogy csak 2 év után kezdett el zavarni,hogy egy balfäsz a pasid,kérdező..

2018. dec. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Á.Zoli ***** válasza:
Az izgalmi állapot képes erre, minél jobban tart tőle, annál biztosabb a gyors magömlés. Mi úgy csináltuk, régen, hogy szájjal levezetett kezdésnek magömléssel, aztán én őt. És másodjára, már jobban kontroll alatt marad a dolog. És még itt is lehet folytatni azzal, hogy behatoláskor erekció közeli helyzetben, egyszerűen kiveszi, és csak simogat és csókolgat, aztán, ha normalizálódott, akkor visszateszi, esetleg új szögből :)
2018. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!