Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális ha ennyire kívánom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha ennyire kívánom a barátom?

Figyelt kérdés

Nem rég vesztettem el a szüzességem és azóta folyamatosan szexelhetnékem van. Annyira kívánom a barátom csak van amikor edzése után már nagyon fáradt.

Mivel mindketten még a családdal lakunk ezért nem sok időt tudunk kettesben otthon tölteni de amikor együtt vagyunk általában vagy edzésről vagy meccsről jön. Vajon hogy tudnánk megoldani? A másik pedig, hogy tényleg minden mozdulatát kívánom és teljesen megőrjít minden érintése, ez normális?

Oh ha eddig nem derült volna ki akkor Én vagyok a lány.



2018. dec. 3. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lovagold meg
2018. dec. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Teljesen normális amit érzel.

Ez egészen addig így fog maradni, míg istenigazából ki nem elégülsz.

Ha totálisan ki fogsz elégülni, a minősége 100 x jobb lesz, de nem fogod kielégülés után 2-3 napig kívánni.

F/60

2018. dec. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez normális! Az, hogy meg hogyan tudnátok többet együtt lenni, jó kérdés. Attól is függ mennyi szabadidőtök lenne. Mert ha csak hely nincs, azt vhogy biztod meg lehetne oldani...
2018. dec. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
2: iszonyat kieleguloj, megis naponta kivanom
2018. dec. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Fúj egy focistával....???
2018. dec. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ezt eltaláltad;)
2018. dec. 3. 16:37
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Tok normális
2018. dec. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoznak a hormonjaid, ez normális :)
2018. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 he84 ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs ezzel. Egyrészt jobban beindultál a dologra, mint azt hinnéd, másrészt meg lehet, hogy nagyon erős a vonzódásod hozzá. Ez mindenkinél kicsit más, meg még függhet egyéb dolgoktól is.
2018. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!