Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Milyen szexuális segédes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen szexuális segédeszköz lenne a legjobb ajándék a paromnak?

Figyelt kérdés
Elegge vonzak az ilyen bdsm-es dolgok, de meg kezdők vagyunk ebben. Szerintetek mivel érdemes kezdeni ? Én vagyok az alárendelt a kapcsolatban, nem tudom számít e valamit. Igazából bármilyen otlet jól jönne . Ki minek örülne ?

2018. dec. 3. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Melyik fél vagy???

A kérdésből nem egyértelmű (legalábbis nekem).

Bdsm...

Nincs ezzel semmi baj, míg mindketten akarjátok, vagyis megbeszélitek kinek mi fér bele.

Gyakran elveszem a csajomtól azt, ami kell nekem. Félreértés ne essék, de szereti, ha bizonyos szinten sarokba szorítom. Ezt nem kell összetéveszteni azzal, hogy elveszek mindent, 'látom' mit akar és mi az, ami már sok.

Ennek elengedhetetlen kelléke a párbeszéd. Ki, hogy, mi, merre, hány méter...

Amennyiben ez megvan, nem lesz több kérdés.


Röviden:

Ne minket kérdezz, hanem a párodat, hogy mi az ami még oké. Nyugi, nem kell bexxxrni, ha vele nem beszélhetsz erről, akkor kivel???? Megértő lesz, pláne, hogy mindketten szeretnétek!

2018. dec. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bármit meg tudok vele beszélni, de meglepetést szeretnek:) egyébként én vagyok a lány
2018. dec. 3. 22:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjétek egy kendővel (szem, száj bekötésre) és pár kötéldarabbal, kéz láb összekötésére
2018. dec. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ezek a lightosabb dolgok amik nem igényelnek konkrét szexuális segédeszközt megvoltak. A kérdés inkább az lenne milyen ajándékot vegyek neki valamilyen szexshopban ami szerintetek jó. Nagyon nincs olyan barátom aki hasonló szexuális érdeklődésű lenne szóval velük ezt nem tudom atbeszelni
2018. dec. 3. 22:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Na várj - ki mit ért itt szexuális segédeszköz alatt? Vibrátorról, dildóról, valamilyen intim izgatóról volna szó, vagy valami BDSM-eszközről, mint például kötelek, bilincsek, lakatok, fenekelők, maszkok, vagy egyéb fétis-termékek?
2018. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Felfelé csatolós kéményseprő?
2018. dec. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hat olyan dolgok amiket szexshopban tudok beszerezni
2018. dec. 3. 22:52
 8/13 anonim ***** válasza:
műpina
2018. dec. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Miért pont mupina?:D és azt hogyan hasznosítanank? Egyébként már mondta hogy az nagyon nem vonzza
2018. dec. 3. 23:33
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
szaros-szöges korbács?
2018. dec. 4. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!