Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek a teljesen csupasz, férfi nemiszervet?

Figyelt kérdés
Ha lehet, indokoljátok is meg a válaszotokat.

2018. dec. 4. 00:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%

Óvoda - középső csoport

Pasi vagyok!!!

2018. dec. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

Nem.

Olyan mint egy giliszta.

A szőrös férfiasabb.

2018. dec. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1-es: Az olvasás, illetve a szövegértés úgy látom nem az erőséged, ugyanis a kérdésem NŐNEMŰ emberekhez szólt. Bár ha a lelked mélyén te annak érzed magad, akkor az a te dolgod. Egyébiránt pedig én sem foglalkozom azzal, hogy neked milyen f#szod van, úgyhogy a nőies beütésed mellett lehet, hogy lappang benned némi homoszexuális hajlam is. Tényleg totál értelmetlen húzás volt idebüfögni a "véleményedet". Ha te jobban érzed magad attól, hogy vadidegen férfiakat próbálsz oltogatni, akkor ott valami nincs rendben. Úgyhogy kérlek alássan, hogy az életed sikertelenségeiből fakadó frusztrációdat ne olyan embereken vezesd le, akiket egyrészt nem ismersz, másrészt nem ártottak neked. Ettől nem leszel nagyobb ember.
2018. dec. 4. 00:30
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Én igen, semmi kedvem köpködni a szőrt orális szex közben.
2018. dec. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
Tok mindehy h milyen
2018. dec. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Én is szeretem, jobban, mint a szőröset. Igazából azzal sincs bajom, de ha lehet, akkor inkább a csupaszt választanám.
2018. dec. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

Szörös. Oké, nem hosszú bozontra gondolok, de a csupasz taszít.

40N

2018. dec. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Nem nekem a rövidre nyírt jobban tetszik, mert amikor levan borotválva akkor csak a pénisz körül de a többi meg toszta szőr ez így hülyén néz ki.
2018. dec. 4. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Igen szeretem, nekem tetszik.
2018. dec. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Igen, szeretem, számomra igényesebb, esztétikusabb
2018. dec. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!