Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatnak indult,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatnak indult, beleszerettem, de nem érzem, hogy szeret. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy régen szeretett engem, de mivel kikosaraztam, a romantikának befellegzett. Mégis szexkapcsolat lett belőle. Viszont nem érzem, hogy szeret. Lehet, mert tényleg nem szeret, vagy mert bekettyóztam, mivel beleszerettem, és összeesküvéselméleteket gyártok már fejben.

2018. dec. 4. 19:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Összeesküvés elmélet? Ne tedd attól nem lesz jobb.

Ha azt érzed h nem szeret, de te oda vagy érte és ezért szenvedsz akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot.

2018. dec. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Régebben tuti fix, hogy szeretett. De mióta közelebb kerültünk egymáshoz és megismert, rájött, hogy életképtelen vagyok, akármennyire próbálkozom, a főztöm moslék, fura dolgaim vannak és kikészítem a környezetemben lévők idegeit. Ja, meg mellesleg idegesítő is vagyok. Lehet, hogy tényleg kiszeretett belőlem... de mikor pedig kettesben vagyunk, nagyon érzem a szeretetét. De máskor pedig ha nem vagyunk együtt, akkor egy jégcsap. Vagy lehet, hogy tényleg szeret mindezek ellenére, viszont én pedig para csaj vagyok, aki mindent túlkomplikál és nem alkalmas emberi kapcsolatra, mert mások iddgein táncol akaratlanul?
2018. dec. 4. 22:28
 13/13 anonim ***** válasza:

#12

Szerintem túl gondolod.. mi lenne ha leülnél vele ezt megbeszélni? Akkor tisztázni tudjátok h ki mit érez, és h így tudjátok e folytatni vagy sem.

Ha már kiszeretett belőled akkor nem is szeretett soha igazán, mert senki sem tökéletes, és csak azért mert nem tudsz főzni, és vannak rosszabb napjaid mikor kiidegeled az még sztem nem nagy ok arra h vkit már ne szeressek. (bár a férfiak könnyebben válltanak)

Így megfogod tudni az igazat, és nem fogod csak magadat hibáztatni, és belebolondulni ebbe.

2018. dec. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!