Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondjam neki, hogy beleszere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy beleszerettem?

Figyelt kérdés
Barátság extrákkal kapcsolatot akartunk, de végül csak több mint egy éves beszélgetés lett belőle. Beleszerettem, nem tudom ő mit akar..néha olyan fura. Ha elmondom és ő nem tudja viszonozni, akor mindenképp elvesztem és ezt nem akarom.
2018. nov. 3. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Tehát még csak nem is jutottatok el az ágyig, hiába az volt a szándék?
2018. nov. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Neten beszeltek vagy szemelyesen? Illetve mirol szoktatok?

De mi az,h akartatok csak nem jott ossze? Ez vagy jon vagy nem:D szerintem mar atett a baratzonaba, vagy csak jol esik a noiessegenek,h epekedsz utana.

Mindenesetre igy random semmikeppse kozold vele..

"Draga Juci,kesz en mar nem birom tovabb,h nem vagy az enyem,teged akarlak, veled akarom leelni a hatralevo eletemet.

Oh, Ferikem,h en miota varok erre a

vallomasra, nekem is te vagy a mindeneem bruhuhuu, csok(os smylei)...

neem nem ez lesz a reakcio. Valoszinuleg semmilyen reakcio nem lesz. Vagy csak a tipikus baratzonas..

Vallomas helyett hivd el pl. moziba, 1-2 jelenethez fuzz eszrevetelt, mikozben rateszed a kezed a combjara es fulebe sugod a velemenyed, kozben beleszagolhatsz a hajaba, nyakaba, es dicserd meg az illatat, a kezedet a combjan is hagyhatod, mozi utan hivd fel magadhoz..vagy vidd el enni, torolj le egy kepzeletbeli maszatot a szajarol, csokold meg..inkabb vhogy igy probald kozolni fele,h tetszik neked es tobbet akarsz.

De az ilyen rinyalos vallomasokat felejtsd el..ha pedig nem viszonozza akkor felejtsd el, ne zaklasd ne irj neki, vegen ot fogja zavarni,h ilyen "konnyen" tultetted magad rajta, es azis lehet kesobb onfog keresni:D

Szoval hajra:D

20/f

2018. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hallgass a #2esre!

Mindent jól leírt.

20 L

Sok sikert!

2018. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!