Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is tetszok Ráskó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is tetszok Ráskó Eszter, illetve az ilyen alkatú nők?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán látni ilyen vagy hasonló, 180+ cm, 120 kg alkatú nőket, mennyi az esély komoly kapcsolatra találni?

2018. dec. 5. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nagyon bejön és rohadt jó dumája van. Sajnos tudtommal foglalt :( amúgy én elég ritkán találkozok ilyen méretekkel rendelkező lányokkal, de azért biztos vannak még páran úgyhogy hátha.
2018. dec. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem tetszik, de nem az alkata miatt.
2018. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Ráskó Eszter saját bevallása szerint 140 kg. Nem 120.
2018. dec. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 teljesen mindegy, hogy 120 vagy 140 kg, altalánosabban megfogalmaza magas, molett nők.
2019. jan. 1. 13:31
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Mégis mi vonzó van benne? Nem értem miért nem fogy le kicsit, szerintem életében nem sportolt még semmit se. Basszus rád fekszik az ágyban és összenyom. Áhh..kiégek ezen
2022. ápr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!