Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon izgat az izmos nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgat az izmos nők látványa. Nagyon tetszenek és ha látok ilyen nőt pózolni, felizgat. Ez ízlés kérdése vagy inkább már fétis lehet?

Figyelt kérdés
Nő, izom, póz, férfi

2018. dec. 6. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ízlés dolga. Teljesen normális. Én viszont pont fordítva vagyok "kódolva". Nem igazán tetszenek a fitness/modell alkatú lányok. Nem is a nagyon kövéreket, hanem inkább az aranyközépút, kissé telt idomokkal.
2018. dec. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönnek az izmos lányok. Ilyen az ízlésem de lehet hogy fétis.
2018. dec. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ízlés
2018. dec. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitok!
2018. dec. 6. 18:01
 5/10 Drazicc ***** válasza:
Nekem is nagyon bejönnek az izmos csajok, viszont a modellalkatúak nem.
2018. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az első pozitív élményed, kapcsolatod egy izmosabb nővel volt, vagy esetleg közeli rokon, ismerős, családtag - mint mintának - ez jött be számodra. De lehet az is, hogy szeretnéd kiélni az alárendelt szerepet és úgy gondolod, hogy talán egy ilyen nő mellett tudnád ezt megtenni.
2018. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mikeXxX ***** válasza:
40%
Csodálkoztam mindig is a teremben miért jó ez de ezek szerint van akinek ez kell gondolom arra is vágysz hogy jól elrépázzon 😂 !?
2018. dec. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amúgy igen, ez ízlés dolgai is, ami egyben fétis is lehet, ha csak ilyen beállítottságú nővel tudja az ember kiélni a vágyait.

Én a karatés nőkért rajongok, akiknek renszerint szép a lábuk:).

2018. dec. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Volt ilyen nővel élményem és csak jót tudnék mondani. Sokféle sportot űző nő tetszik, fitness, tornász, teniszező, küzdösportot űző. Főleg ha látványos izomzata van, az nagyon beindít.
2018. dec. 7. 08:21
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nővérem sportolt még tizen-huszon éves korában és mindig nézegette magát meg az izmait a tükör előtt. Engem is megkért gyakran h tapogassam meg az izmait, meg hasonlítsuk össze egymás izmait és sokat beszélgettünk e témáról.

Talán ez volt az az élmény, amiért nekem is tetszenek az izmos csajok.

32/F

2018. dec. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!