Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy tízes skálán ez mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tízes skálán ez mennyire "ciki" 16/F?

Figyelt kérdés

Menyire ciki az, ha nekem a viszonylag alacsony, s kismellü lányok jönnek be ? Mármint ízlések is pofonok, de akkor ojkor furán néznek rám az berek emiatt.

Bezeg a lila hajú lányokról ne is beszélve.

BOCS A HELYES ÍRÁSÉRT, DISLEXIÁS VAGYOK



2017. júl. 29. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semennyire ._.
2017. júl. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ezzel, mindenkinek más az ízlése, és egy csomó ember hasonló, mint te ezen a részen :)
2017. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Most mindenkinek más tetszik. Nekem meg inkább a vékony, éppenhogy de mégis van rajta egy kis izom fiúk jönnek be nem a kigyúrt állatok. 16/L
2017. júl. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Lolicon...
2017. júl. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon ciki, minimum 9.5-ös a 10-es skálán.
2017. júl. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki?

Az ízlés sosem lehet ciki.

2017. júl. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Ezek szerint az sem ciki, ha egy szőrösséggű dagadt koma felszáll a 4-6-osra egy rikítósárga selyemtangában, mert az ízlés az ugye sosem lehet ciki. Tök logikusan hangzik, köszönöm a bölcsességet kedves honftársam, ma is tanultam vmi hasznosat ;)
2017. júl. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, sőt. Több ilyen fiú kéne mint te, mert azért valljuk be... az esetek nagy részében esélye sincs az olyan vékony lányoknak mint én, mert sokan csak azt keresik hogy nagy csöcs, jó segg...
2017. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7-esXDDDDDDD köszönöm,jót nevettem.

Egyéééébként meg,dehogy ciki.A barátnőm is nagyon alacsony,kismellű,lila hajú.:)

Amúgy meg nehogy már azt mond magadra,hogy ciki,az se lenne az ha a kopaszok tetszenének,hogy egy extrémebb dolgot is említsek.Aki ezért gáznak tartana az éretlen és buta.

2017. júl. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kik néznek rád furán emiatt? Azok kretének.
2017. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!