Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Titeket zavar a szőr?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar a szőr?

Figyelt kérdés
Mi az a szőr mennyiség egy vaginan ami már undorító és mi ami meg nem? Vagy egyáltalán zavar-e titeket?

2018. dec. 6. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyalásnál lehet zavaró.

Amúgymeg van, akinek a sok is szexi, van, akinek meg a csupi áll a legjobban.

Vagy a kettő között, valami szexi fazonra igazítva :).

2018. dec. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Van olyan srác, akinek csak a csupasz jó. Van, aki a fazont szereti. És van, aki a teljesen természetest meg a bozontot.
2018. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Íty nehéz megmondani tesztelni kell, de am nem zavar mert nekem is van... Másra helyezem a hangsúlyt..
2018. dec. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs fanszőröm (csak ha egy hónapig elhanyagolom), de nem az alapján lesz egy nuni szép vagy csúnya, vagy szexi vagy undorító hogy szőrös-e. Az akkor is egy aranyos lány testrésze, amit ugyan úgy szeretgetnék.


Bár azt bevallom, hogy ha néha változtat rajta az aktuális barátnő, akkor az mindig feldobja az estét (reggelt).

Csak most sajnos nincs párom, szóval egy darabig nélkülöznöm kell.

2018. dec. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar! Tény, hogy csupaszon könnyebb, kényelmesebb nyalni de ez csak divat kérdése. Ott kell nyalni ahol nem szőrös!
2018. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar egyáltalán. Hát biztos van olyan ami undorító, szerintem ha alapból nagyon szőrös de mondjuk havi 1x ritkítja (nem kell levágni teljesen), az teljesen jó. Én is szőrösebb vagyok, és nem borotválnám teljesen, partneremtől sem várom el. Igazából szerintem szexi is egy kis szőr, nyalásnál se gond (persze megint nem a végletes)
2018. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szeretem, mert természetes és nőies.
2018. dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Engemnem zavar! Lányok! Nyugodtan zaklassatok természetes szépségő szőrös nunikátokkal! De a többit is szépnek tartom!
2018. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Csak mert nem szeretném szorteleniteni olyan nagyon durván, mivel érzékeny a borom és elegge megviseli
2018. dec. 6. 21:03
 10/15 Rockarc ***** válasza:

Mindenkinek mas. Mindegyik jo egyebkent, ha apolt. A kerdes, hogy a fanszorhoz keresel fiut, vagy forditva? A nagyon dzsungelen kivul a tobbi bejovos szamomra, de vannak, akik fix ideak alapjan dontenek. Ha a kerdes arra iranyult, hogy a parod kovetelezik, hogy naponta borotvalkoz 0-ra, hat igen az mar a gaz kategoria.


42F

2018. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!