Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaknál 30 év az a felső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál 30 év az a felső korhatár, ami után kizárólag prostival veszíthetik el a szüzességüket?

Figyelt kérdés

2018. dec. 7. 00:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4%
Nagyon buta vagy.
2018. dec. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen, tudod a nemprostik folyton igazolványt + születési anyakönyvi kivonatot kérnek, és hiába vannak maximálisan rágerjedve a pasira, ha 2 nappal elmúlt 30 és még szűz, nem szexelnek vele... :D
2018. dec. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem butaság az, hogy a legtöbb nő menekül az idősebb szüzektől, a prostik egy része pedig jelképes összegért cserébe eltűri őket.
2018. dec. 7. 01:18
 4/15 anonim ***** válasza:
Kb igen
2018. dec. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia. Hát èn gondolkodoba esnèk hogy egy 30 èves pasi mèrt nem volt mèg nővel. Ott valaminek lennie kell.. Nem feltètlen prostival vesztheted el, vannak nők is 20 on èvesen akik mèg szűzek.
2018. dec. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azok a lányok, akik huszonévesen szüzek, azokat mégnehezebb "megszerezni". Nyilván nem találta meg a szőkeherceget azért szűz.
2018. dec. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30 évesen senki sem feltételezi, hogy szűz vagy, szóval azt hazudhatsz amit akarsz
2018. dec. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én 28 voltam és 48 éves exprosti vette el ingyen és jelenleg 30 vagyok és már nem azon agyalok hogy hány prostit akarok megkettyinteni ha nem azon hogy de jó lenne egy szép nálam kicsivel fiatalabb csajszival családot alapítani.
2018. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

25 évtől szerintem már.


Az a baj azt nem értik sokan, hogy nem csak szüzesség van, hanem totál tapasztalatlanság valószínűleg a nőkkel. Azt se tudják az ilyen szüzek, hogyan keltsenek érdeklődést és vonzalmat a nőkben. Azt se tudják mit mondjanak nekik, stb. Nem tudják hogy kell eljutni a megszólítástól mondjuk a bugyi lehúzásáig.


Ami tapasztalatok benned felépültek tizenéves korodtól kezdve az ellenkező nemmel kapcsolatban (olyan dolgok, amiket az előző bekezdésben írtam), azok az ilyen szüzekből hiányoznak és ez ordít róluk ismerkedéskor. És átvitt értelemben emiatt nem fognak kelleni a nőknek, mert nem vonzóak, nem szó szerint azért, mert szüzek.

2018. dec. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az a hölgy, akivel én vesztettem el, nem is jött rá az első alkalommal, hogy szűz voltam. De legközelebb elmondtam neki. Mondta is, hogy nem akar a "tanítónénim" lenni. Ettől függetlenül az lett, mert utána 7 évig együtt voltunk.


Ez az X év felett csak prostival szerintem hülyeség. Mindenkinél embere válogatja meg a helyzet is alakulhat sokféleképpen. Manapság azért nem túl gyakori, hogy egy férfi 30 körül is szűz még, mert ugye az átlag kb. 16 körül lehet. Ahány felmérés annyiféle eredmény.

2018. dec. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!