Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk és férfiak, hány éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak, hány éves kor feletti szűz nővel nem akarnátok kezdeni semmit (arra gondolván, hogy biztos nincs vele minden rendben)?

Figyelt kérdés
A sok x éves szűz férfiakról szóló kérdés után gondoltam, belefér egy ilyen is.
2018. dec. 7. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Nincs ilyen. Az életkor az csak egy szám, az még önmagában nem írja le egy ember habitusát, jellemét. Annak meg, hogy miért szűz még mindig, ezernyi oka lehet, ami nem biztos, hogy rám tartozik. Például tegyük fel, hogy álmaim nője, akiért teljesen odavagyok, 24 éves és szűz. Elkezdünk ismerkedni, és ott tartunk, hogy szexelni fogunk, de addig húzódott a dolog, hogy ő már közben 25 éves lett. Akkor nem fogom neki azt mondani, hogy "bocs, 25 évesen nem kellesz, mert nekem csak 24 éves korig fér bele az, hogy valaki szűz legyen".
2018. dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Béla. A Király. ***** válasza:
80%

Ez így nem belőhető, de 30-40 fölött már lehetnek gondok a fejben, vagy máshol.


Persze nem kizáró ok, de azért elgondolkodtató.

2018. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Nálam nincs ilyen korhatár, nem ítélkeznék emiatt.
2018. dec. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
35 felett.
2018. dec. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Ha csak alkalmi/szexkapcsolat akkor szúz nővel nem kezdenék. Voltam már szűz nővel és szörnyű volt. Főleg hogy az átlagnál némileg nagyobb méretekkel rendelkezem és még az is fájt a lánynak amikor mindent a lehető leggyöngédebben próbáltam csinálni. Most megkövezhettek, de akkor megfogadtam hogy szűz nővel soha többé.

De ha szeretem a lányt és komoly kapcsolatot akarok, akkor nem zavarna se a kora se a szüzessége. Igyekeznék azon lenni, hogy minden jól működjön.

2018. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 StevenUp ***** válasza:
0%

Az hogy valaki szűz az egy állapot és nem erény és nem hátrány

Engem sokkal inkább a mièrtje érdekel mindig hogy egy nő miért szűz

És ezt a kérdést olyan 20 körüli nőknek tennèm csak fel, vagy afelett...

2018. dec. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!