Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az erosen vallasos szulok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az erosen vallasos szulok gyerekei vajon betartjak, hogy hazassagig nincs szex? Es ha nem, a szulo vajon rajon erre, vagy siman elhiszi hogy "minden rendben"?

Figyelt kérdés

2015. júl. 22. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ismerek ilyen szülők gyerekét az apa ott már nem él sajnos, fiúról van szó és nem tartotta be...az anyja nem kényszeríti rá a vallást...ő is hisz istenben de nem gyakorolja a vallást...


22F

2015. júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Csicuki ***** válasza:
100%
Nem tartom valószínűnek mert a mai világban nem jellemző az hogy házasságig nincs sex. A gyerekek pedig sok mindent meg tudnak oldani úgy hogy a szülő ne jöjjön rá. És ha a szülő rá is jön az időt nem tudja vissza fordítani hogy megakadályozza.
2015. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
27%

Nem, úgy 2 órája is egy vallásos 18 éves csajszika is épp azt kérdezte, h anyuék hogy nem tudják majd meg....

25/F

2015. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nem a szülő számít, hanem az egyén. Ha az egyén vallásos, megtartja :) tudok rá példát, nem is keveset :)
2015. júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. nem tartottam meg, nem tudom mire jött rá és mire nem.
2015. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem.Mondjuk bénák voltunk és nem sikerült, de ellenzem, hogy szexuálisan nem összeillő emberek házasodjanak.Én megtiltanám a házasságot amíg nem volt szex.
2015. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, a szülők volt a kérdés.Esküvő után senkit nem érdekel,mikor kezdték.A mieink már rég halottak.Most már mi vagyunk a szülők. Már mindkét fiunknak volt élettársa. Az idősebb összeházasodott,amikor lett gyerekük.
2015. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ultra konzervatív szülők neveltje vagyok, ahol nemcsak a házasság előtti szex, de még a házasság utáni is tiltott, ha csak örömszerzésről van szó. Tehát a házasok is csak akkor szexelhetnek, ha gyereket akarnak, és nem védekezhetnek. Önkielégítés szintén bűn. Emiatt van, hogy nekem is több mint 10 testvérem van, és még nagyon sok olyan családot ismerek.

Tudom, hogy ez hihetetlenül hangzik, de nagyon sokan, talán tízezrek tartoznak ebbe a vallási közösségbe országszerte. Ja és csak az egyházon belül szabad házasodni.

A kérdésre válaszolva, én nem tartom be, nem követem a vallást sem, még örömlányoknál is voltam.

2015. júl. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolso, ez eleg durvan hangzik. Respect hogy birod lelkileg. Amugy milyen vallasrol van szo, ha megkerdezhetem?
2015. júl. 22. 23:45
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok, és Nazarénus a vallás.
2015. júl. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!