Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, egy 20as évei...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, egy 20as évei közepén járó pasinak legyen saját lakása?

Figyelt kérdés

Illetve miket vártok még el egy 20on éves pasitól?

Valamint ti mivel rendelkeztek?


Életkort is írjatok



2018. dec. 7. 15:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
33%
Saját ne, de azért ne otthon éljen már. A barátom 25 éves, érettségi után óta albiban lakik.
2018. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várnám el a saját lakást, de az kiábrándító, ha a pasi keres annyit, hogy tudjon fizetni albit, csak lustaságból otthon marad, mert nem szeret főzni, mosni stb... És otthon anyucinak nem fizet, hanem felesleges dolgokra költi a pénzt. De ha tanult, spórol arra, hogy költözzön, besegít otthon és esetleg fizet is bele a rezsibe, kajába, de még nem tud elköltözni, akkor az oké. Saját lakás meg egyáltalán nem elvárt.
2018. dec. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%

"Saját ne, de azért ne otthon éljen már. A barátom 25 éves, érettségi után óta albiban lakik."


"Én nem várnám el a saját lakást, de az kiábrándító, ha a pasi keres annyit, hogy tudjon fizetni albit, csak lustaságból otthon marad, mert nem szeret főzni, mosni stb."


Igazi élvezet olvasni a női logika által diktált "érveléseket".

És hölgyeim, ha a pasikátok egy másfél szobás lyukban rohad, amit albérletnek csúfolnak, és amire elkölti a fizetése legalább felét, azt meg tudjátok mondani, hogy mikor jön 30 év környékén a gyerek, mi a jó büdös fenéből lesz saját lakás meg lóvé arra, hogy ti otthon tengődjetek éveket a babával? Ha a pasikátok a húszas éveiben félretehető pénzt albérletre költötte, hogy megfeleljen az elvárásaitoknak...

2018. dec. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

13

Az én barátom sokat keres, és nem költi el a fizetése felét albérletre. Ráadásul mivel Budapesten lakunk és a családja vidéki, ezért itt fent nem is tudna a szüleivel lakni, viszont sokkal jobban keres, mintha vidéken maradt volna élni.


"mikor jön 30 év környékén a gyerek"

Melyikőnk 30 éve környékén? Mert a legtöbb pár nem egykorú (még páréves különbség szinten sem).


"Ha a pasikátok a húszas éveiben félretehető pénzt albérletre költötte, hogy megfeleljen az elvárásaitoknak..."

Nem kell megfelelni senki elvárásainak.


Túlzásokat írsz folyamatosan.

2018. dec. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Még egy: Nem kell saját egész lakást bérelni albérletben. Elég egy szobát, lakótársakkal. A barátom is egy 3 szobás lakásban lakik 2 másik emberrel együtt lakótársként.
2018. dec. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom hanyadik válaszoló. Aki megvesz egy négyszázezer forintos drónt meg kétszázért hozzá kütyüket, az hol spórol a jövőre? Lehet, elfelejtettem odaírni, de aki spórol a jövőre, de azért nem várja el, hogy anya, apa megcsináljon helyette mindent és ad valami oénztz kajára, rezsire, akkor az oké. De huszonnégy évesen ne várjuk már el a szülőktől, hogy kvázi ingyen tartsák el a fiukat, aki nem ad bele kajába, rezsibe ... És nem minimálbérrel, hanem egy tök normális fizetéssel...
2018. dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Sőt, oda is írtam, hogy vannak kivételek, és hogy az a baj, ha hülyeségrw költi a pénzt, nem spórol... Szövegértés. Amúgy meg én is tudok félretenni, ez egy közös felelősség... (Mármint gyermekvállalás).
2018. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 he84 ***** válasza:
Nem feltétel, nem fontos, nem ettől függ egy ember értéke. És mindenkinek másmilyenek az életkörülményei.
2018. dec. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
76%

Nekem mindegy, de ha nem egyedül lakik, inkább szülőkkel, mint lakótársakkal.

Jelenleg semmivel nem rendelkezem, egyetemista vagyok és otthon lakom. Ha tehetném se költöznék el otthonról valami putris albérletbe 5 másik emberrel.

2018. dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!