Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha vannak olyan srácok akik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vannak olyan srácok akik a szűz lányokra hajtanak, akkor vannak olyan lányok is akik a szűz pasikra? :D

Figyelt kérdés
Úgyértve, hogy megfektetik aztán keres másikat
2018. dec. 7. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Álmodozz csak.
2018. dec. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem álmodozok... csak annyian vannak, akik itt siránkoznak, hogy szüzek és legalább 1 pasi tuti ugrik. Ezt megfordítva jutott eszembe :D (nem vagyok szűz)
2018. dec. 7. 17:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Esetleg olyan pasik vannak akik szűz pasikra ugranak :D az ánusszüzességüket szívesen elveszik.
2018. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, hogy egy lánynak/nőnek van olyan elméleti vágya, hogy egy szűz fiút ő tanítson be és ő avassa be a szex rejtelmeibe de ezt igazából úgy kell elképzelni, hogy megismerik egymást és idővel kapcsolat lesz köztük. A fentebb említett dolog pedig csak egy amolyan plusz dolog.


Olyanról én még egyáltalán nem hallottam, hogy egy lánynak az lenne a célja, hogy kimondottan szűz fiúkkal szexeljen.

2018. dec. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A férfiak és a nők nem egyformák.
2018. dec. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h vannak ilyenek
2018. dec. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vannak. Mondjuk az apróbetűs rész már nem annyira igaz.
2018. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4-es jól írja, mivel én is olyan lány vagyok, akit ez izgatna...

Tény, hogy nem ez az általános, de attól még előfordul.

Nem vagyunk egyformák.

2018. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is a szűz fiúkra hajtottam, amíg szingli voltam. 20/L.
2018. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Negyedik szűz fiúmmal vagyok együtt 3,5éve már. Nekem ez fétisem és nem vagyok hajlandó olyannsl leállni akinek volt egy nője is akár. Lehet engem utálni de én undorodom attól aki már szexelt mással...Az egy éjszakás szexektől is undorodom.

22/N

2018. dec. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!