Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül olyan szűz pasi, aki már csak dacból sem néz rá a csinos lányokra?

Figyelt kérdés

Akár konditeremben, akár az utcán vagyok, már annyira kiábrándultam a társkeresésből és magából az életből, hogy már dacból sem nézek rá a csajokra és van annyi lélekjelenlétem, hogy ne okozzon görcsösséget. A libidóm már így is évek óta alacsonyan van, így nem vagyok kanos. A testalkatom miatt (hiába járok kondizni) sosem fognak vonzódni hozzám a lányok ebbe bele is nyugodtan és el tudom fogadni. Akkor meg minek is hitegessem magamat, hogy én vagyok valakinek az álmai netovábbja...

Arra lennék kíváncsi, hogy van-e itt ilyen jellegű sorstársam, aki hozzám hasonlóan könnyebben veszi már a lelki akadályokat. Érdekelne, hogy ti mit gondoltok erről az egész jelenségről.



2017. júl. 31. 19:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Az a baj, hogy a csajoknak csak jót teszel azzal, ha nem nézel rájuk. Akkor szúrsz ki velük, ha csak azért is rájuk nézel!
2017. júl. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Én a helyedben dacból is társat keresnék. Én úgy állok hozzá, hogy ha valami nem megy, akkor is megcsinálom. Majd utánna meg megelégedetséggel mondom magamnak: "Látod? Még sem volt olyan nagy kunszt." Ajánlom neked a gondolkodásmódot. Javaslom neked nyugodt szívvel. Nekem bevállt.
2017. júl. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező téged is csak a csinos lányok foglalkoztatnak :) nem látod? Akkir a csinos lányokat miért ne a helyes pasik érdekelnék, akiket meg is kaphatnak? Az átlagos lányokat te is lesz....
2017. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

"A testalkatom miatt (hiába járok kondizni) sosem fognak vonzódni hozzám a lányok ebbe bele is nyugodtan és el tudom fogadni. "

hat ezzel nagyon leirtad magad, én 31 vagyok szűz, de már huszonevesen elkezdtem kondizni es annovagy ezer oldalt olvastam a helyes taplalkozastol a helyes edzesik, Arnold könyveit is megvettem vagy masfél évembe került mire rajottem mire h reagal a testem, mit egyek milyen edzes jon be, milyen intenzitas, mekkora pihenőidő stb egyszó mint száz mindig lelkiismeretesen csinaltam és hittem, hiszek magamban. Mar evek ota abbahagytam forráshianyra hivatkozva, mert a növéshez sok kaja kell és minőségi ahhoz meg pénz. Olyan vekony voltam amugy h a felkaromat aterte az ember ha megfogta. Én is magam alatt vagyok néha h meg nem szexeltem, nincs tarsam akiben bizhatok, de nem irom le magam soha. Muszáj változtatnod a hozzádálláson, habár egy baratnő lelkitámogataása hihetetlenul sokat segitene, de addig neked kell biztatnod magad.

2017. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"Az a baj, hogy a csajoknak csak jót teszel azzal, ha nem nézel rájuk. Akkor szúrsz ki velük, ha csak azért is rájuk nézel!"


Miért is? Ha érdekelnének és felfigyelnék rájuk, akkor is csak én lennék az utolsó kis nyálcsorgató senki a szemükben. Az ignorálással legalább magamat sem hitegetném és őket is azért valamelyest elbizonytalanítanám egy kis mértékben, mert azért ki az, aki nem néz meg egy szép csajt... Akár egy kicsit el is gondolkodhat magában, főleg, hogy arcra azért jóképű vagyok (csak alkatra vagyok egy 14 éves) és ha esetleg még kicsit helyesnek is talál engem, akkor talán elgondolkodik azon, hogy miért nézem levegőnek. Buszon volt már, hogy egy csaj rám nézett (szerintem fel is keltettem az érdeklődését), de én csak azért is előadtam a "le se sz**lak stílust" és úgy láttam, mintha kicsit el is gondolkozott volna magában. Nem volt top csaj és mivel ültem nem is látta, hogy alacsony vagyok, csak annyit hogy helyes az arcom, de akkor nagyon kíváncsi lettem volna, hogy mire is gondol magában. Lehet ez belemagyarázás, de szerintem - még ha sokukat egyáltalán nem is érdekli - valamilyen szinten minden nőt elbizonytalanít az ignorálás. Ha egy héten keresztül egy szép lányt sem dugnának és levegőnek néznék mindegyiket a férfiak, akkor lehet, hogy sokuk egy ideig eléggé visszavenne az arcából. Olyan lenne, mintha minden ember nem vásárolna egy hónapig a TESCO-ban. Az egész vállalat egy rakásra összeomlana. De amíg a nagy vállalatokhoz hasonlóan a csajokra is igény van, addig a klasszikus mondás mindig érvényes lesz: a pu**i hatalom. Ehhez persze globális összefogás kellene.

2017. júl. 31. 20:14
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Amugy meg örülj h élsz! H egészséges vagy! Más egész életében ágyban marad mert olyan betegsége van (pl gerinc-eredtű izomsorvadás), még az ujjait sem tudja mozgatni az ilyen betegségben. Olvass utánna mivel jár.

Olvass utánna mindennek, ami érdekel v érdekes, tanulj, légy informált, h ne tudjanak masok falsch infokkal befolyasolni. Szedd össze magad és változtass a hozzáállásodon!

Amugy nekem a kondizastol mindig kanos voltam, a mozgas jot tesz a szervezetnek:)

2017. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%

utolsónak teljesen igaza van! Ha magaddal nem vagy kibékülve, miért várod hogy más az legyen veled szembe? Ez egy nagy marhaság, hogy nem tudsz fogyni, változtatni a külsődön! Akarni kell, kell egy kis önkontroll. Én is nemrég kezdtem el fogyókurázni. Rajtam szerencsére nem látszik, mivel magas vagyok, de érzem, és nem tetszem magamnak! 1-egészséges akarok lenni, 2-magamnak akarok megfelelni, 3- jöhetnek a csajok.

Igaz, nem árt némi ösztönzés, de hidd el, van/lesz olyan csaj akinek kelleni fogsz, mindenáron! ;)


Sok sikert és kitartást!

29f

2017. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
nagyon naiv vagy, ha azt gondolod érdekli őket, hogy te megnézed-e vagy sem. azért képzeled csak ezt, mert nekem éppen ennyi önbizalmad van, hogy már ennyi is elbizonytalanít. de más nem ilyen.
2017. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én se nézek rájuk dacból.
2017. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

Ne haragudj, de ez nem dac, ez beletörődés és fájdalomcsillapítás.


Beletörődtél, hogy nem megy a csajozás, szűz vagy, érzésed szerint nem kellesz senkinek és ezt az egészet úgy próbálod túlélni, úgy próbálod a lelki fájdalmadat csillapítani, hogy nem nézel rá a csajokra, hogy ne legyen "kísértés".


A dac az lenne, ha mindezek ellenére csajoznál és megmutatnád, hogy van olyan nő, akinek kellesz és nem szüzen fogsz meghalni.

Ehhez kell ám a kurázsi, nem a "rásemnézek"-re!


Amúgy tényleg gondok vannak a fejedben, te tényleg azt hiszed, hogy bárkit is érdekel, ha nem nézel rá, ha ignorálod?

Nyilván egy ismerőst zavarhatja, de egy ismeretlen le sem sz4rja, ezt elhiheted.

És még ezen gondolkodsz, miközben ezt csinálod?

Elég szánalmas, sajnos.

2017. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!