Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jacuzziznátok-e vagy szaunázná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jacuzziznátok-e vagy szaunáznátok-e egy közeli, jó barátotokkal meztelenül?

Figyelt kérdés
Direkt a heteró kategóriába írtam a kérdést, olyan férfiak véleményére vagyok kíváncsi, akik nem vonzódnak a saját nemükhöz. Feszélyezne-e, hogy látnátok egymás tökeit? Vagy csak élveznétek a fürdőt és simán beszélgetnétek így is?

2018. dec. 7. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi mar csinaltunk ilyet es teljes termeszetesen viselkedtunk es beszelgettunk
2018. dec. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szauna alapból úgy lenne a legjobb. Sok országban egyáltalán fel sem merülne, hogy egy szaunázás alkalmával olyan fura lenne egy másik meztelen férfi. Meg nem bámulni szokás egy szaunában.
2018. dec. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. Kellemesebb ruha nélkül.
2018. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
persze,volt is már ilyen,és persze a sexröl beszélgettünk közben :)
2018. dec. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak felfújhatós kinti medencém van,de nyáron voltunk már benne öten is.Víz meg alig... :-D
2018. dec. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-en? Mindenki férfi volt?
2018. dec. 8. 11:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
fuu én lettem volna középen a 6-ik :P
2018. dec. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen szoktunk meztelenül szaunázni
2018. dec. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szaunázni csak meztelenül szoktam. Dzsagudzizni is jó csak az már kicsit provokatív 75D-s cicikkel. 39N
2018. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi csakis így szaunázunk. Csak sajnos itthon kevés a normális hely. Ausztriában, Németországban minden szauna textilmentes, eleve ez az alap.

Amúgy pedig ennek semmi köze a szexualításhoz, illetve a beállítódáshoz.

2018. dec. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!