Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a fontosabb? Kockahas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a fontosabb? Kockahas vagy szép formás pénisz?

Figyelt kérdés
2018. dec. 7. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
IQ szint
2018. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Drazicc ***** válasza:
ami neked alacsony
2018. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
A méretes pénisz! A kockahastól nem lesz orgazmusom, a nagy hát, és izmos kar, izmos comb fontosabb nekem, mint a has.
2018. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semelyik
2018. dec. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

Intelligencia, humorérzék, figyelmesség és minimális tisztelet

Se a kockahas, se a pénisz formája nem érdekel, ha a fentiek közül nincs meg egyik sem egy férfiban

2018. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

"Intelligencia, humorérzék, figyelmesség és minimális tisztelet"


Volt síkhülye, paraszt pasim, és qrva jó volt vele a szex, mert jól nézett ki és kívántam, jó volt a mérete és tapasztalt is volt. Nem jöttem volna vele össze, de dugni jó volt. A ma estét egyedül töltöm filmezve, forralt borral... Dugtam ma már, de szívesebben lennék vele kb 1 óra múlva, hiába egy primitív gyerek, mint egyedül. Dugni jó...

2018. dec. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kockahas
2018. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem írtam hogy egy szellemileg erősen retardált, izomagyú idióta lenne az alany, hanem mondjuk a szerelmeteken melyiket tartjátok fontosabbnak. De persze az álszent, uncsi válaszoknak is örülök.
2018. dec. 7. 21:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem taszít a kockahas, a sima lapos hasat kedvelem. A pénisz formája meg egyáltalán nem érdekel (bár talán azért, mert élőben nem láttam még rondát), szóval egyik sem.
2018. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nézzen ki jól a pasi, legyen elég intelligens és akkor egyik se érdekel. Ha ronda akkor lehet bármilyen kockahasa meg formás pénisze, de megdugni nem fog.
2018. dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!