Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúknak tényleg kevesebbet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak tényleg kevesebbet jelent a szex?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy vannak egyéjszakás kapandjaik. Beszélgetnek valakivel tinderen, barátnőt keresnek alapvetően,de , találkoznak es csak szexelnek aztán többet nem is találkoznak...ez tényleg nem jelent nekik semmit csak az élvezet miatt csinálják? Tetszett a lány annyira, hogy lefeküdjenek vele, de hosszabb távra azért nem lennének vele?

Tehát ne zavarjon, ha a barátomnak volt 1-2 ilyen esete? Azok csak szexre voltak jók?



2018. dec. 9. 08:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tudják, hogy gusztustalan dolog kihasználni valakit, csak hát kell valamivel takarózni.
2018. dec. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De a lány se akart semmit, ő se kereste utána, tulajdonképp látták hogy ebből nem lesz több, nem tetszenek egymásnak csak gondolom a fizikai vonzalom ott volt
2018. dec. 9. 08:56
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne zavarjon ilyesmi, de egyébként ez pont egy olyan dolog ami mindenkinél változó, hogy kinek mi jelent és nem lehet benne általánosítani.
2018. dec. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

O azt mondja, hogy nem jelentettek semmit akkor sem es most meg plane nem, de valamiert megis ugy zavar

Azt mondta o csak ki akarta probalni ezt is

Eleg szorongos tipus vagyok, biztos ezert agyalok ezen ennyit, pedig kozben mondja hogy soha senki nem jelentett neki elottem semmit, en vagyok az elso baratnoje es az elso szerelme, megis rettegek hogy osszefutunk valahol ezekkel a lanyokkal, vagy ujra megkeresik ot egy kaland celjabol stb. meg csak egyszeruen az hogy elso talakozasra atment es megdugott valakit, nagyon duhit

2018. dec. 9. 09:05
 5/14 anonim ***** válasza:

Miért akarsz ilyen kapcsolatban élni?

Miért nem szakítasz vele?


Ne mondd, hogy így boldog vagy mellette!

2018. dec. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szeretem nagyon:( es szerintem mas kapcsolatban is ugyanez elojonne, mert en nem tudok tovabblepni rajta

Es nem hiszem hogy 21 evesen talalok velem egykoru olyan fiut akinek meg nem volt szexualis kapcsolata :D meg nem is szeretnek mert valahol tudom hogy le kene szarnom az egeszet, de azt hogy kell?:(

2018. dec. 9. 09:08
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pasi függő. Van akinek kevesebbet jelent, szexel egy vonzó csajjal és tovább áll, és van akinek sokat jelent mert elég intim dolog.


Próbálj ne ezen agyalni h a pasidnak milyen kalandjai voltak előtted. A lényeg h most együtt vagytok, és szeretitek egymást. A többi csajt csak futókaland volt.

2018. dec. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Erre torekszem, koszonom szepen!:)
2018. dec. 9. 09:22
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nem általánosítanék. Sokaknak tényleg semmi érzelmet nem jelent egy kósza dugás, de például én személy szerint élből utasítok el minden ilyen közeledést.


Egyébként: a múlt elmúlt. Persze, vannak olyan helyzetek, amikor ezerszer megfontolandó, hogy olyan múlttal egyáltalán kezdjünk-e valakivel; de az, hogy d*gott egyet-kettőt valamikor régen... Legyünk kicsit érettebbek, azt senki nem várhatja el, hogy a másiknak rajtunk kívül még soha nem is tetszett senki más. :)

Egyébként az miért lenne baj, ha érzelem is társult volna ezekhez a kalandokhoz? Miben változtatna ez a kapcsolatotokon?

2018. dec. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Semmiben, foleg hogy nekem volt egy komoly 2 eves parkapcsolatom, erzelmekkel teli...es ot ez sem zavarja, szoval engem se kene erdekeljen a multja
2018. dec. 9. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!