Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fáj a pasim farka, ha verem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj a pasim farka, ha verem neki és hátra húzom a bőrt. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Nem sok pasival voltam együtt, de eddig senkinek nem volt ilyen.

2018. dec. 9. 17:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Fitymaszukulet
2018. dec. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

A) szarul csinálod

B) a pasikád egy kisfiú és ő a szar

2018. dec. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Fitymaszűkület, rövid a fitymafék, vagy te csinálod túl erősen.
2018. dec. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Érzéssel húzd hátra! Ha megfeszül a fitymafék akkor nagyon fájdalmas!
2018. dec. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Rá kell köpni...
2018. dec. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
fitymaszükület..az a gáz,hogy csomo fiunak van,,mereven se csuszik le rola a bör nekik,,és igy élnek vele,ez gáz..
2018. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
6os igazad van, nekem is ilyen problémám van és nem merek vele orvoshoz menni, mert az uncsitesómat körülmetélték és iszonyúan fájt neki és nem szeretnék körülmetélt lenni, meg hogy fájjon. Ha áll egyébként nem fáj, csak nem húzódik hátra.
2018. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát, ha már nagyon merev akkor rendesen hátra húzódok a bőr egyébként. Meg szopni tudom csak a makkot, a számmal, ha kicsit hátra húzom neki akkor nem fáj neki annyira.
2018. dec. 9. 17:42
 9/20 anonim ***** válasza:
lehet nem kellemes a mütét,de szerintem muszáj,,magad miatt és a párod miatt is..csomo fiuval talakoztam aki ilyen..es bocsanat de mereven nem megy hátra a bör,egyböl az volt a fejemben hogy fuuuuj,mi lehet a bör alatt?? es kapjam be?? hat kösz nem..
2018. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9es meglehet érteni a helyzeted :) bár szerintem így is tisztán lehet tartani, akinek nincs szűkülete az se hordja hátra húzva, tehát ugyanúgy gondolhatod azt...
2018. dec. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!