Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tolódik hátra az óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tolódik hátra az óvszer tövébe az előváladék ha normálisan van fel rakva?

Figyelt kérdés
Barátommal többször tapasztaltuk hogy az óvszer tövébe csúszik az anyag de nem tudom miert es félek hogy elkezdtem kiszivárogni es végleg kifolyik.. Mit csinalunk rosszul?
2018. dec. 5. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicsi a párod farka, nem feszül rá kellően az óvszer.
2018. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagy az ovszer?!
2018. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De szelessegre vagy hosszusagra van baj?
2018. dec. 5. 21:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Leginkabb szelessegre. Altalaban az ovszereknek a hosszusaguk es a szelesseguk aranyos, szoval mindenfelekepp kisebb kell.
2018. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de 16-17 cm-re minek kellene kisméretű ezt nem ertem?! 😂
2018. dec. 5. 21:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Hiába van átlag feletti mérete a barátodnak ha az eszetek átlag alatti... nem kicsi hanem kisebb kell. Normál méret arra bőven elég. És hagyjatok helyet az óvszer elején, remélem tudjátok legalább ezt.
2018. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Es a normál méret az mekkora? 56mm?
2018. dec. 5. 22:03
 8/9 Béla. A Király. ***** válasza:

A normál durex 56 mm átmérőjű, és kb 20 cm hosszú. De van egy csomó 52 mm-es is, azok ilyen 18 cm hosszúak kb.

Ha ezeknél kisebb (vagy akinek nagyobb) kell, akkor a MySize márka palettáján talál mindenfélét.

2018. dec. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Durex nagyobb fajta, ott az 56 mm a normál szélesség. Én ebben az esetben a Lifestyles-t javaslom, a Play és a Ribbed 52-53 mm, az stabilabban feszül rá a farokra.
2018. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!