Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan fontos kérdés az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos kérdés az, hogy egy férfi él e szexuális életet?

Figyelt kérdés
2018. dec. 10. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Számomra abszolút nem fontos, hogy egy másik férfi él- e szexuális életet, vagy sem.
2018. dec. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sok minden kiderül a személyiségről és az élet meglátásairól. Mint annak a személynek teljesen más az életmeglátása, aki mondjuk már 7 éve dolgozik 40 órás melóban, mint annak, akinek sosem volt munkatapasztalata.
2018. dec. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Kinek fontos? Nekem nem.
2018. dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontos, hogy legyen szex.

Az, hogy másik férfi szexel-e az sehol nem érdekel. :-)

2018. dec. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A francokat nem fontos egy átlag embernek. Nekem többször voltak több éves kihagyásaim. Úgy néztek rám fiúk, lányok egyaránt mint egy marslakóra. Mellesleg a lányok kevésbé értették meg mint a fiúk és a fiúk kevésbé feszegették is a dolgot. Az ember nem azért kerülte már a témát, mert szégyellte, hanem mert tudta, hogy milyen reakciókat vált ki az emberekből.

Már egy ideje ismét együtt vagyok valakivel és boldogok vagyunk, de azért néha bevillan, hogy jó tud lenni egyedül is. Mellesleg ő is kiakadt a szüneteimen, illetve azon is, hogy szerinte milyen későn vesztettem el. Ez nekem csalódás is egy lányban. Hogy mikor ilyet mond, hogy "nagy is, jóképű és izmos is vagy, akkor miért ilyen későn?" Mintha ennyi határozna meg egy embert. Ez a látásmód bizony lesújtó számomra.

Az a baj, hogy a nem minden férfi egy állat, csak a nők próbálják meg ezt sulykolni mindenhol mindenkibe. Ezzel próbálják meg magukról a felelősséget levenni és hogy ne legyen szembetűnő saját hasonló mivoltuk.

2018. dec. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sokan ez alapján (is) megítélik. Engem aztán nem érdekel, hogy él e vagy nem, hagy e ki vagy nem. Az sem zavarna, ha előttem sokáig kihagyásban lett volna. De az sem ha egy időben kiélte magát.
2018. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de az nem elhanyagolható, hogy messziről felismered azt a pasit, aki rendszeresen dug meg azt aki már évek óta nem látott meztelen testet
2018. dec. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Boszorkány_ ***** válasza:
Nekem sem igazán számít. Kivéve ha frusztrált és ideges a kielégületlenség miatt.
2018. dec. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem fontos
2018. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!