Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan férfi, akinek nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, akinek nem fontos a szex?

Figyelt kérdés

Nem magam miatt kérdezem,csak érdekel.

A "nem fontos" alatt azt értem,hogy vannak más

prioritások is az életében és nem esik össze, hogy csak

mondjuk 1-2 hetente szexel egyet.

Önszántából.Mert neki a szex egy amolyan jó, oké,

de akkor sincs semmi, ha nincs.


2017. dec. 3. 04:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
3 hete nem vertem ki és nem is keféltem senkivel. De azt akkor se mondanám, hogy a szex egy "amolyan jó, oké" dolog szimplán. Ettől függetlenül van más prioritásom is az életben.:)
2017. dec. 3. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem sem érdekel túlzottan, mármint abban az értelemben hogy oké szeretem, de akkor sincs semmi ha hetekig nem vagyok csajjal.

Ha az ember kellően elfárad kb még a kedve is elmegy tőle elgtöbbször, ami nálam elég gyakori, hog a fő vágyam hogy hadd feküdjek le.

2017. dec. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van.
2017. dec. 3. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy vannak!
2017. dec. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2017. dec. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
van, és nő?
2017. dec. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen. A szex a közös örömszerzés lényege. Ha kölcsönös akkor csináljuk, ha nem akkor később. A kapcsolat nem alapozódhat szexre, az csak szexkapcsolat.. Nekem pillanatnyilag nincs mondjuk barátnőm, de jó is lenne :)

20F

2017. dec. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen van!
2017. dec. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

fontosnak fontos a szex, de vannak prioritásban előrébb való dolgok


24F

2017. dec. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen. Szeretem a szexet, de nem non-stop. Hagyományos aktusnál nekem elég 1-2 hetente néhány, ha a partneremnek is ez jó. Talán az orált szeretem sűrűbben csak oda vagy csak nekem. A félreértések miatt: jól tudok dugni, de arról nem tehetek, hogy nálam az orális szex a favorit.
2017. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!