Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők nagyrésze félrelép vagy benne van a hármasban, de cuckold kapcsolatban meg nem akarnak élni?

Figyelt kérdés
Nyilván általánosságban beszélek, de azért a nők nagyrészére igaz, amit írok, ha a környezetemet nézem, ha a kutatásokat, felméréseket.
2018. dec. 10. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Magambol kiindulva: ha titokban csinaltam,az izgalmasabb volt. De ha a pasim ilyenre kerne/tudna rola,abban nem lenne semmi jo.
2018. dec. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Személy szerint nekem lenne az megalázo hogy a pasim arra izgul hogy engem más dug amit ő lazán egy fotelból végig néz

3as nálam csak 2L 1F felállásban jöhet szóba

Ha valami nem működik megbeszéljük ,Ha nem jön változás inkább lapátra rakom a pasit minthogy félrelépjek

24N

2018. dec. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

"a nők nagy része"

Ezt is britt tudósok állapították meg a fészbukon, meg a Cohello is mondta.

Hogy mondhatsz ekkora baromságot. Ráadásul tudományosnak állítod be.

2018. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

a cuckold lényege, hogy a kapcsolatban a férfi egy alárendelt szerepelt tölt be, egy olyan lúzert aki nem képes kielégíteni a nőjét, ezért jön a Bull és megdugja rendesen.


Ez egy nagyon erős érzelmű vágy, ami sok lánynak nem jön be.


(Ha esetleg Hotwife-ra gondoltál, akkor meg azt kérem, hogy kicsit légy tisztában a fogalmakkal, mielőtt ilyeneket posztolsz)

2018. dec. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Mert egy cuckold férfira nem tud onnantól kezdve már a nő férfiként tekintené.


"Ki ő nekem? Hagyja, sőt akarja, hogy más férfiak dugjanak engem. Ennyire akar? Ennyire szeret? Ennyire vágyik rám?"


Ezek merülnek fel a nőkben ilyenkor.

2018. dec. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Nekem a cuckold már erős, de a lábimádat és az erényöv hordása nagy vágyam.

Mégsincs barátnő, mert már csak maga a lábimádat is egy olyan beteges perverzségbek minősül a nők szemében, hogy attól a pasitől menekülni kell.


Nekik lehetnek vágyaik, de nekünk férfiaknsk nem, mert egyből perverz disznók vagyunk. :(


Nekem pl van is egy erényövem, amit néha csak az érzés kedvéért felteszek, de mivel nálam van a kulcs is, közel sem akkora élmény.


De ez van, ez már elég ahhoz, hogy egy nő futva meneküljön, ha csak kérdés szintjén felhoznám. :(


30/F

2018. dec. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat az elütésekért, telefonról írtam.
2018. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Hármasban én is voltam már, mert az izgató a nő számára is. Az pedig nem az.20L
2018. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem brit tudósok.

Keress rá angol nyelven, látni fogod, hogy így van.

2018. dec. 10. 15:10
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nők örülnek neki, élvezik azt, hogy ez az egyetlen férfi (a párjuk) akarja őket birtokolni, azt akarja hogy csak az övé legyen. Ez jó érzést kelt, hogy ilyen fontos, ilyen sokat jelent.


A cuckoldos meg ezt dobja ki a kukába teljesen. Ez a cuckold nevű dolog sosem létezett szinte a történelemben korábban, mert más korokban ez azzal járt volna együtt, hogy a nő mástól is lesz terhes, nem a férfitől akivel együtt van.

2018. dec. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!