Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is van így hogy szeretne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így hogy szeretne barátnőt, de nem tud találni, mert egy nagy szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretnék barátnőt, de nem tudok ismerkedni.

Lehetetlennek érzem, hogy legyen valamikor barátnőm:(

Pedig nagyon szeretnék. De olyan rossz érzés, mert tényleg nem tudok ismerkedni:(


2018. dec. 10. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen nincs!
2018. dec. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És miért nem tudsz ismerkedni normális csajokkal?
2018. dec. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Azért mert nem vagyok társasági ember, és nem vagyok beszédes, és így ugye nem egyszerű:/

Meg kevés a normális lány, sajnos:/

2018. dec. 10. 20:43
 4/12 he84 ***** válasza:
Hát akkor törekedj arra, hogy mégis beszélgess, érdeklődj. Különben tényleg nehezebb. Ám ne görcsölj rá senki és semmi miatt, különben csak rosszabb lesz. Ha így állsz hozzá, az nem jó.
2018. dec. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez igaz de ne félj kezdemènyezni, és ne félj megpróbàlni dolgokat

Menj oda, írj rá, ha bátor vagy azt a làny is észreveszi és ezzel tudsz imponàlni

2018. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen

Ne add fel a barátnő keresést

2018. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kezdetnek ne csajozz, hanem csak beszélgess velük tét nélkül. Mintha egy haveroddal dumálnál. Ők is olyanok, mint mi, nem kell tőlük félni. És talán a legfőbb, nem úgy kell hozzáállni, hogy szerencsétlen vagy.

A tét nélküli beszélgetések eredménye majd az lesz, hogy el tudod majd engedni magad a nők körében, nem leszel rámenős, hanem természetes és megkíméled magad a kínos pillanatoktól is, és ezen felül még barátokat is szerezhetsz.

Előbb vagy utóbb, majd találkozol egy lánnyal, akit így fogsz megismerni, közelebb kerültök egymáshoz és a többi meg majd alakul.

Nekem a legtöbb barátom nő, mert velük mindig is jobban ki tudtam jönni, így nekem sose voltak ilyen gondjaim. A legjobb barátom is egy nálam majdnem 2 évvel idősebb csaj és majdnem 10 éve ismerem és sose feküdtem le vele, pedig jó csaj, csak nem úgy alakultak a dolgok és most szinte unokatestvérek vagyunk. Mi legalábbis ezt mondjuk mindenkinek, hogy ne kombináljanak :D

2018. dec. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Azért mert nem vagyok társasági ember, és nem vagyok beszédes, és így ugye nem egyszerű:/"

Ha úgy érzed ezen múlik, akkor fejlődj és tanulj meg kommunikálni. Ez is ugyanúgy tanulható, mint minden más


"Meg kevés a normális lány, sajnos:/"

Bírom mikor a magukat lúzernek titulálók a lányokat nem tartják normálisnak...

2018. dec. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hány èves vagy?
2018. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Èn is ebbe a helyzetbe vagyok csak fordítva. Nem találok egy normális pasit sem csak az idióta balfèkeket fogom ki míndíg. 21L
2018. dec. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!