Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Véget érhet egy jó kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget érhet egy jó kapcsolat emiatt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy valljuk be kevés időnk volt eddig a barátnőmmel(17) a szexhez. Mindig egymásnál se tudunk aludni... De mikor összejött eddig (tényleg kevés alkalom) akkor sajnos gyorsan elmentem. Hozzá kell tenni, előtte sok idő eltelt, hogy nem voltam úgy lánnyal, de sajnos azóta se sikerült sokkal tovább bírnom, ami tudom, hogy zavarja őt is. Viszont én az internetről próbálok tanulni, hogy lehetne ezt itthon orvosolni. Csak nem tudom, hogy egy jó kapcsolatot ez mennyire tehet tönkre.
2018. dec. 11. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Egy jó kapcsolatban a két fél dolgozik a probléma megoldásán, és nem eldobja a kapcsolatot az első gondnál.
2018. dec. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne a netről tanulj

Hanem élőben

2018. dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elején még nem, de ha ez a probléma tartós marad, akkor elképzelhető.
2018. dec. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Téékáá ***** válasza:
0%

Hát énis gyorsan Elmegyek 1-2perc bár kb ugyan Ennyi idő után megint áll ugyhogy csak gumi csere és mehet tovább csak nagyon vigyáz a cserére Nehogy spermas kézzel húzd fel az újat.

Amugy meg az elnyújtott önkielégítést szokták javasolni bar szerintem a csajtól ugyan úgy elelvezel közé nincs a kettőnek egymáshoz.

Ami biztos h idővel lássanak mész el mert nem izgat fel annyira maga a helyzet konnyebb uralkodni magadon Elméletileg 😞

2018. dec. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Ehhez van netes fordító?
2018. dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1-esnek igaza van. Az mióta jó kapcsolat, hogy ahelyett, hogy próbálnátok beszélni egy problémáról, és közösen megoldani azt, inkább kidob az első adandó alkalommal?


Jó, ha tudod, hogy a legtöbb nő amúgy sem élvez el szex közben,csak csiklóizgatástól, a kezeddel vagy a nyelveddel tudod ezt kompenzálni. Ha gyorsan elmész, akkor legyen több menet, a másodikat, esetleg harmadikat tuti, hogy tovább bírod majd.


26N

2018. dec. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!